Co internauci zrobili z kultowej torby IKEA?

Szyja dziewczyny w bialej koszulce owinieta niebieskim chockerem z zoltym napisem ikea

Skandali w świecie mody nigdy nie jest za wiele. W ostatnim okresie było bardzo głośno na temat torby, którą stworzył Demna Gvasalia, dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balenciaga.

Jakiś czas temu pisaliśmy zarówno o samym nowym modelu Balenciagi, jak i o odpowiedzi IKEA na ten projekt. W skrócie chcielibyśmy przypomnieć, że chodzi o nowy model torby Balenciaga Arena Extra-Large Shopper Bag, która do złudzenia przypomina kultową Fraktę z IKEA. W internecie zawrzało. Znaleźli się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy zaistniałej sytuacji. Wielu zadawało pytanie, czy ta inspiracja to przekroczenie granicy. Szwedzki brand natomiast podszedł do tego z humorem i w odpowiedzi przygotował grafikę, która wyjaśnia jak odróżnić oryginalną torbę Ikea od niemal o 90 tysięcy złotych droższej torby od Balenciagi.

Nie trzeba było także długo czekać na odpowiedź internautów, którzy są mistrzami żartu. Każdy z nas chociaż raz odwiedził sklep z wyposażeniem domowym i akcesoriami dekoracyjnymi IKEA. Szwedzka sieciówka jest kultowa, a jej fani na tyle kreatywni, że stworzyli własną interpretację niebieskiej Frakty. Zobaczcie, na jakie wpadli pomysły.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Azjatka stojaca w sklepie, ujecie portretowe boczne, na ustach ma zalozona niebieska maske ktora zakrywa jej kok z brazowych wlosow takze
instagram: @zhijunwang
Niebieska czapka z daszkiem z zoltym napisem ikea
Pleasures x Chinatown Market
Trzy niebieskie portfele z zoltym napisem ikea
instagram: @a_l_c_h_
Dlon trzymajaca niebieskie buty z zolta podeszwa i zoltym napisem ikea za kostke
instagram: @studiohagel
Niebieskie stringi z zoltym napisem ikea i lancuchem z boku
instagram: @signeralkov
Czarne dresy z niebieskim lampasem z zoltym napisem ikea na meskiej nodze w pomaranczowo bialym adidasie, widac takze kawalek dloni trzymajacej niebieska torbe ikea z napisem zoltym ikea
instagram: @vandythepink
Niebieski kapelusz z zoltym napisem ikea zlozony na pol
instagram: @a_l_c_h_

Tekst: Katarzyna Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News