Categories: +21weird

6 tragicznych pomysłów na programy telewizyjne

Złych programów jest wiele. Wystarczy włączyć na chwilę telewizor, aby się o tym przekonać. Wybraliśmy dla was kilka całkowicie szalonych pomysłów. Uwaga! Szykuje się jazda bez trzymanki.

1. Seriously, Dude, I’m Gay – co można zrobić dla pieniędzy?

Z przykrością musimy stwierdzić, że telewizja FOX zatarła prawie wszystkie ślady po tym programie. Jednak został on wyemitowany w 2004 roku. Ideą programu była rywalizacja pomiędzy dwoma heteroseksualnymi mężczyznami o to, który z nich lepiej przystosuje się do bycia gejem. Wygraną za to, kto lepiej będzie udawał było 50 tys. dolarów. Program spotkał się z tak ogromną krytyką, że FOX nie miała wyjścia i musiała szybko wycofać się z tego pomysłu, licząc, że internet o tym zapomni. Nie zapomniał.

2. The Best Of Times – młody Nicolas Cage śpiewa w supermarkecie

W 1981 roku telewizja była dziwna. Serial dla nastolatków The Best Of Times miał być hitem, a serca widzów miały zostać podbite mocą piosenek. Jednak momentami sceny stawały się zbyt dziwne. W jednej chwili grupa nastolatków spontanicznie śpiewała na środku supermarketu lub pralni, a w drugiej młody Nicolas Cage mówił prosto do kamery, że boi się, że umrze, jeśli w El Salvador wybuchnie wojna. Trochę depresyjne, co?

3. I Wanna marry Harry, czyli królewicz do wzięcia

Kolejny nieudany pomysł telewizji FOX. Uczestniczkami programu były Amerykanki, które zostały zaproszone do Anglii, aby walczyć o serce księcia Harry’ego. Problem polegał na tym, że nie był to książę we własnej osobie, tylko jego sobowtór, Matt Hicks. Oczywiście była to tajemnica. Program został uznany za seksistowski. I Wanna Marry Harry zdjęto z anteny jeszcze przed zakończeniem sezonu.

4. Mr. Personality – osobowość na pierwszym miejscu

W roku 2003 ludzie nadal chcieli walczyć w imię stwierdzenia, że nie ocenia się książki po okładce. Mr. Personality był programem typu reality show, w którym główna bohaterka, Hayley Arp musiała wybrać sobie męża spośród 20 mężczyzn. Brzmi jak banał, ale mamy haczyk. Mężczyźni przez wszystkie pięć wyemitowanych odcinków musieli występować w maskach odkrywających tylko ich oczy nos i usta. Rozumiecie — liczy się osobowość.

5. The Dog Police, czyli człowieko-psy i Adam Sandler

Sukces serialu skończył się na odcinku pilotażowym, ponieważ widok owczarka niemieckiego stojącego na dwóch łapach w płaszczu jak z filmu Casablanca okazał się zbyt dziwny. Fabuła miała toczyć się w rzeczywistym świecie, nie w jakiejś alternatywnej przestrzeni, gdzie normalną sprawą są psy, które wyglądają jak ludzie. A dokładniej trójka psów-detektywów (z czego jeden akurat przeżywał swoją sprawę rozwodową). A do tego wszystkiego Adam Sandler grający złodzieja. Za dużo szczęścia na raz.

6. Tool Academy – co zrobić, żeby twój chłopak nie był dupkiem?

Kłamie, zdradza i pretenduje na miano najgorszego chłopaka dekady — nieważne, wyślij go do telewizji. Tool Academy miał dość krótką, trwającą trzy sezony karierę. Dziewięciu kandydatów zgłoszonych przez swoje dziewczyny pretendowało do tytułu Mr. Awesome. Byli to najbardziej stereotypowi przedstawiciele „złych kolesi”. Codzienne wyzwania były kolejnymi cegiełkami do stworzenia zdrowego związku: montaż łóżka, tory przeszkód, czy  wychowywanie małego prosiaczka (serio). Nagrodą dla Mr. Awesome było poślubienie swojej dziewczyny w finalnym odcinku. Powiemy tyle: osom.

Tekst: Klarysa Marczak

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Share
Published by
Klarysa Marczak

Recent Posts

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

22 godziny ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

24 godziny ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

2 dni ago

Gua Sha – kamień do masażu twarzy. Jak go używać?

Masaż - znamy jego dobroczynny wpływ na ciało: nie tylko niweluje napięcia mięśni, ale także…

2 dni ago

Stranger Things 4 Vol. 1 – mroczny powrót serialu [recenzja]

Po niemal trzech latach wyczekiwania i snucia teorii serial „Stranger Things” powrócił z pierwszą częścią…

3 dni ago

Czy stylizacja bez paska do spodni męskich jest kompletna?

Bez paska męska garderoba pozostaje niepełna i nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady. Paski…

3 dni ago