Została wydana nowa wersja Monopoly. Tym razem z motywem „Króla Lwa”

Pudełko Mopnopoly z Kr,ólem Lwem

Hasbro postanowiło osłodzić nasze oczekiwanie na remake Króla Lwa, wydając nową edycję Monopoly, w której zakochają się wszystkie dzieci lat 90.

Co prawda nie jest to pierwsza edycja Monopoly dedykowana jednemu z najbardziej kultowych filmów Disneya, to jest ona szczególna, między innymi dlatego, że w środku znajdziemy miniaturową Lwią Skałę, która odtwarza muzykę rozpoczynającą film.

Gra zawiera starannie odwzorowane grafiki i cytaty z kultowego filmu i chociaż naturalnie, jak na Monopoly przystało, gracze mogą kupować budynki – w tym wypadku miejsca, czyli na przykład Lwią Skałę, to gra skupia się bardziej na przeżywaniu losów Simby w drodze do stania się Królem Lwiej Ziemi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz również: Powstało Monopoly dla Millenialsów. Nie ma budynków, bo i tak ich na to nie stać.

Hotele i domy zostały zastąpione chrząszczami i pędrakami, a stacje kolejowe, to w tym wypadku: nosorożec, słoń, antylopa i gnu. Cała plansza stanowi mieszankę momentów i miejsc z animacji jak Cmentarzysko Słoni, czy rozmowa Simby z Mufasą o Kręgu Życia.

Gracze mogą wcielić się w Mufasę, Skazę, Simbę lub Nalę, Timona, czy Pumbę. Czy może być coś lepszego dla fanów Króla Lwa? Naturalnie poza filmem, którego premiera coraz bliżej, sądzimy, że niekoniecznie!

Gra powinna pojawić się w sklepach jeszcze w tym miesiącu!

Figurki z Krolem Lwem Plansza Monopoly z Krolem Lwem mono Została wydana nowa wersja Monopoly. Tym razem z motywem „Króla Lwa”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News