Gothic Remake: fani chcą, by Robert Makłowicz podłożył głos

gothic remake

Nadchodzi premiera gry, na którą wielu z nas czekało: Gothic Remake. Twórcy zabiorą nas ponownie do Górniczej Doliny, odświeżonej i znacznie ładniejszej. A kto wie – być może w obsadzie aktorów głosowych doczekamy się też… Roberta Makłowicza.

Fani napisali w tej sprawie petycję.

Gothic Remake i Robert Makłowicz

Petycja powstała 12 sierpnia i do tej pory zebrała prawie 4 tysiące podpisów – a liczba ta stale rośnie. Możemy w niej przeczytać:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Otwieram petycję, której celem jest przykucie uwagi oraz przekonanie wybitnego polskiego filantropa, podróżnika i krytyka kulinarnego, Pana Roberta Makłowicza, do użyczenia swojego głosu dla postaci kucharza Snafa z gier Gothic oraz Gothic 2 Noc Kruka w polskiej wersji językowej. Zwracamy się też z prośbą do twórców Gothic Remake, zarządu studia THQ Nordic, aby również zaangażowali się w naszą inicjatywę i zatrudnili do roli Snafa jako aktora głosowego Pana Makłowicza w polskiej wersji językowej, w przypadku Jego zgody.

gothic remake

Twórca dodaje, że nie spodziewał się takiego zaangażowania fanów. Zachęca, aby udostępniać petycję i ją podpisywać, kusząc oczekujących na Gothic Remake następującą wizją:

Zachęcam każdego, by w dowolny możliwy mu sposób wsparł pomysł obsadzenia Pana Roberta Makłowicza w roli nowego Snafa. Podpisujcie, udostępniajcie, komentujcie sprawę w mediach, a kto wie, może doczekamy się naszej “YY EEE MMM Potrawki, prawda, z chrząszcza z ryżem i grzybami”.

Prawda, że brzmi to epicko?

Gothic Remake – czego możemy się spodziewać?

Gothic Remake ponownie, po ponad dwudziestu latach, przeniesie nas do kultowej Górniczej Doliny. Wcielimy się – a jakże – w rolę Bezimiennego i wydaje się, że fabuła nie ulegnie większym zmianom. Nie można tego powiedzieć jednak o kwestiach technicznych.

Z pierwszych zapowiedzi wywnioskować możemy, że czeka nas piękny, dopracowany pod względem graficznym świat. Użycie Unreal Engine 4 gwarantuje, że w grze próżno będzie szukać kanciastych postaci, pokracznej roślinności czy nieustannie powtarzających się modeli poszczególnych przedmiotów i lokacji.

Spodziewamy się także znacznego ulepszenia rozgrywki. Fani z pewnością zgodzą się, że choć Gothic był wspaniałą grą, to walka i eksploracja często wiązały się z bezbrzeżną frustracją. Twórcy obiecują, że pozbędą się wszelkich problemów z tym związanych, jednocześnie utrzymując ducha pierwotnej wersji gry. Czekamy więc na Gothic Remake z niecierpliwością – ukaże się w 2024 roku na PC, PS4 i XSX.

Zobacz także: Ksiądz-DJ puszcza techno, katolicy oburzeni

Światowe Dni Młodzieży: ksiądz-DJ puszcza techno, katolicy oburzeni

4,8/5 - (42 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News