Zobacz dokumentalny film Billie Eillish… o fast foodach!

film Billie Eillish

Billie Eillish nikomu prawdopodobnie przedstawiać nie trzeba. Jest jedną z najbardziej znanych obecnie wokalistek na całym świecie i ma na koncie 7 nagród Grammy. W ramach jej współpracy ze znanym koszykarzem, Chrisem Paulem, powstał pełnometrażowy film dokumentalny… o fast foodach.

A konkretniej o tym, jak bardzo szkodliwym zjawiskiem jest obecność restauracji z fast foodami na każdym kroku. O tym, że firmy produkujące śmieciowe jedzenie mają w garści życie milionów ludzi. O tym, że bardzo źle wpływają na nas, na nasze środowisko i w pewien sposób nas od siebie uzależniają. I choć temat ten nie wydaje się przesadnie odkrywczy, to bardzo cieszy, że został poruszony przez tak znanych ludzi.

Dlaczego warto obejrzeć nowy film Billie?

Billie Eillish jest piosenkarką, która ma realny wpływ na miliony młodych ludzi. W związku z tym produkcja filmu tego rodzaju może w znacznej mierze przyczynić się do uświadomienia społeczeństwa na temat śmieciowego jedzenia. Trudno przewidzieć, czy faktycznie skutki będą takie, jak zapewne Billie Eillish i Chris Paul by oczekiwali, ale pozostaje nam trzymać kciuki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


film billie eillish

Warto zaznaczyć, że film Billie Eillish zawiera wypowiedzi zarówno znanych osób, między innymi związanych ze środowiskiem muzycznym czy sportowym, jak również naukowców, lekarzy i innych ludzi z ogromną wiedzą na temat śmieciowego jedzenia. W związku z tym mamy do czynienia z dziełem nad wyraz rzetelnym, z którym zdecydowanie warto się zapoznać. Tym bardziej, że jako społeczeństwo jesteśmy już przyzwyczajeni do obecności restauracji z fast foodami na każdym kroku i nie zdajemy sobie sprawy z rozległości tego problemu.

Gdzie zobaczyć film Billie Eillish?

Film nosi tytuł They’re trying to kill us, co można przetłumaczyć jako Chcą nas zabić. Dostępny jest obecnie jedynie na stronie internetowej www.theyretryingtokillus.com, gdzie możemy wykupić dostęp do produkcji. Niestety, jak na polskie warunki mamy do czynienia z ceną niemal astronomiczną za film Billie Eillish. Pociesza za to fakt, że znaczna część dochodu zostanie przekazana na cele charytatywne. Może zatem warto się skusić na obejrzenie tego dokumentu?

Zobacz również: Żeńskie zespoły rockowe nie są nudne!

1/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News