Znamy nowe fakty dotyczące drugiego sezonu „The Haunting of Hill House”

Pięcioosobowa rodzina stojąca przed zamglonym domem

The Haunting of Hill House zadebiutował na Netflix w październiku 2018 roku. Produkcja szybko osiągnęła status jednego z najlepszych seriali-horrów ostatnich lat. W takiej sytuacji, nikogo nie zdziwiła informacja, że przygotowywany jest drugi sezon serialu.

W ostatnich dniach, gwiazdy serialu postanowiły uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego drugiego sezonu. Oliver Jackson-Cohen przyznał, że drugi sezon będzie ekscytujący, choć jak dotąd nie potwierdził, że pojawi się w nowym sezonie. Z kolei Carla Guginoa, która wcieliła się w postać Olivii Crain przyznała, że producent serialu Mike Flanagan, myśli o tym, by The Haunting of Hill House przybrał formułę antologii, co oznaczałoby, że każdy sezon będzie poświęcony innej historii, jak ma to miejsce w American Horror Story. Dzięki temu znani już aktorzy, mogliby co sezon powracać jako nowe postacie.

https://www.youtube.com/watch?v=G9OzG53VwIk

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pierwszy sezon skupiła się na historii rodziny Crain, mieszkającej w Hill House. Drugi sezon ma być zatytułowany The Haunting of Bly Manor i być serialową adaptacją The Turn of Screw, Henry’ego Jamesa.

Zapytany o szczegóły fabuły drugiego sezonu, Oliver Jackson-Cohen odpowiedział: Zabiliby mnie, gdybym odpowiedział na to pytanie. Chciałbym powiedzieć wam więcej, ale na tę chwilę mogę ujawnić jedynie, że Bly Manor będzie niesamowitym sezonem, a sama historia jest naprawdę ekscytująca.

Nie została jeszcze sprecyzowana data premiery drugiego sezonu serii, ale z oficjalnego konta serialu na Twitterze wiemy, że pojawi się on w którymś momencie 2020 roku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News