Categories: artfilm

Z wrześniowych premier Netflix wybraliśmy dla was te, które pozwolą przetrwać powrót do rzeczywistości

Wrzesień już się rozpoczął, uczniowie poszli do szkół, studenci mają jeszcze miesiąc beztroskiego wypoczynku. Za oknem zaczyna powoli panować jesień…

A jak dobrze wiemy, na deszczową, zimną aurę nie ma nic lepszego, jak zakopanie się pod kocem z kubkiem herbaty i odpalenie Netfliksa. Co w tym miesiącu zadebiutuje w serwisie? Podpowiadamy, co warto we wrześniu dodać do swojej listy to watch.

Szkoła dla elity: Sezon 2

Uczniowie pogrążeni w żałobie po stracie koleżanki muszą stawić czoło nowej tragedii. Wśród przyjaciół zmienia się układ sił, a na jaw wychodzą mroczne sekrety.

Premiera: 6 września

Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem: Sezon 3

Jowialny komik Jack Whitehall ponownie zabiera swojego wyniosłego ojca, Michaela, we wspaniałą podróż w nieznane, podczas której spróbują wzmocnić łączącą ich więź.

Premiera: 6 września

The Spy

Serial opowiada niezwykłą, opartą na faktach historię Eliego Cohena, jednego z najwybitniejszych izraelskich szpiegów, który w latach 60. XX wieku infiltrował rząd Syrii.

Premiera: 6 września

Niewiarygodne

Gdy nastolatka mówi, że została zgwałcona, a potem odwołuje zeznania, dwie policjantki starają się ustalić, do czego naprawdę doszło. Historia oparta na faktach.

Premiera: 13 września

Rozczarowani: Część 2

Zbuntowana księżniczka Bean zstępuje do piekła, by ocalić kogoś bliskiego, poznaje swoje przeznaczenie i pomaga odbudować potęgę królestwa ojca.

Premiera: 20 września

Skylines

Hiphopowy producent wplątuje się w mafijne porachunki, gdy do miasta wraca trudniący się gangsterką brat właściciela wytwórni muzycznej.

Premira: 27 września

Wybory Paytona Hobarta

Payton od dziecka wiedział, że będzie prezydentem. Ale najpierw musi poradzić sobie w zdradzieckim politycznym bagnie dla niepoznaki nazywanym liceum.

Premiera: 27 września

Dobre Miejsce: Sezon 4 (co tydzień)

W wyniku zbiegu okoliczności skupiona na sobie Eleanor Shellstrop trafia po śmierci do Dobrego Miejsca. Pragnie tam pozostać, więc postanawia zostać lepszym człowiekiem.

Premiera: 27 września

Wyjaśniamy tajemnice umysłu

Sny, pamięć, stany lękowe… Odkryj, co dzieje się w Twojej głowie, dzięki fascynującemu programowi, którego narratorem jest nagrodzona Oscarem Emma Stone.

Premiera: 12 września

W głowie Billa Gatesa

Współzałożyciel Microsoftu, Bill Gates, otwarcie opowiada o swoim dzieciństwie, karierze i pragnieniu poprawiania jakości życia w rozwijających się krajach.

Premiera: 20 września

Abstrakt: Sztuka designu: Sezon 2

Poznaj kolejnych najbardziej nowatorskich projektantów z różnych branż i zobacz, jak sztuka designu wpływa na każdy aspekt naszego życia.

Premiera: 25 września

Nadal Wam mało?

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

1 dzień ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

2 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

3 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

3 dni ago

STARIUM.CX™ – kolekcja [THE CXDE*]

STARIUM.CX™ to wisienka na torcie polskiego streetwearu. Marka właśnie zaprezentowała nową kolekcję kapsułową zatytułowaną –…

4 dni ago

Sztuka obserwacji oczami Oleksandry

Ukraińska fotografka Oleksandra zatrzymuje modelki i modeli w swoich kadrach rodem z dwutysięcznego roku. Zdjęcia,…

4 dni ago