Wznieś toast na urodziny Jacka i wygraj niezapomnianą imprezę na własne urodziny!

Każdego roku, przez cały wrzesień, wznosimy toasty urodzinowe za Jacka Daniela, człowieka który nigdy nie chodził utartymi ścieżkami. A ponieważ Jack zawsze podążał swoją drogą, my również chcemy przełamywać stereotypy. Dlatego też świętując z nami urodziny Jacka możesz równocześnie wygrać niezapomnianą imprezę dla siebie. Wystarczy, że wzniesiesz toast za gentlemana z Lynchburga, a my zorganizujemy ci najlepsze urodziny w życiu.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda impreza zorganizowana w duchu niezależności, to wystarczy, że pokażesz nam, jak wznosisz toast na urodziny Jacka. My wybierzemy dwa najlepsze, najbardziej kreatywne i ich autorom zorganizujemy urodziny życia. Pokażmy całej Polsce jak wznosimy toasty za Jacka.

Przez cały wrzesień, do wybranych klubów w całej Polsce, będą wpadały Teamy Jack’a. Nasi ludzie będą nagrywali wasze toasty na urodziny gentelmana z Lynchburga. A jeśli nie spotkasz nas w klubie wejdź na www.urodzinyjacka.pl. Tam również możesz nagrać swój toast. Zgłoszenia przyjmujemy do końca października. Więcej szczegółów na www.urodzinyjacka.pl.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


www.pijodpowiedzialnie.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News