Endless Night Party

Ponad 2500 wybrańców przybyło do Warszawy na Endless Night Party, by przeżyć najdzikszą imprezę roku w labiryncie czasu, który zgubił swój uporządkowany, liniowy wymiar. Ta zaskakująca noc należała do prawdziwych imprezowych bogów. Legendarny rozmach wydarzeń sponsorowanych przez Desperadosa już od pięciu lat przyciąga setki prawdziwych imprezowych bogów.

W tym roku imprezowe szaleństwo zatoczyło znacznie szersze kręgi. Wydarzenie stworzone dla polskich fanów piwa o smaku tequili, miało swoją odsłonę nie tylko w Warszawie, ale też w Londynie i Mediolanie. Polska edycja pod nazwą Endless Night Party udowodniła, że Desperados przenosi imprezowanie na wyższy poziom, łącząc w sobie elementy wielowymiarowego eventu, koncertu i klubowej imprezy.

Image00009

„Desperados zawsze poszukuje nowych wymiarów imprezowania i sposobów na uwolnienie imprezowej energii. Tym razem zależało nam na takiej formule wydarzenia, w której to uczestnicy, zgodnie ze swoją intuicją, będą napędzali Endless Night Party naturalnym imprezowym instynktem. – mówi Anna Wood, Senior Brand Manager marki Desperados z Grupy Żywiec.

Image00007

 

Przez całą noc imprezowicze spod znaku Desperadosa odkrywali kolejne atrakcje, łamiące linearny porządek czasu i przestrzeni w sekretnych barach, tunelach i zamaskowanych pokojach. Tej nocy wskazówki zegara cofały się o godzinę, wydłużając czas dany uczestnikom na niczym nieskrępowaną zabawę, a wszystko razem mieszało się z dzikością mocnych uderzeń, o które dbali przez całą noc najlepsi polscy i zagraniczni DJ’e.

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach na imprezach The Wildest Night Party, organizator przyciągnął dj-ską elitę, dbającą o dzikie muzyczne klimaty od zmierzchu do świtu. Na dwóch scenach imprezy zagrała śmietanka polskiej sceny DJ’skiej: DJ FALCON1, TOM ENCORE, AURICOM, MORTEM, KIXNARE, BLCKSHP i kolektyw WARSAW CALLING. O ekstremalnie mocne uderzenie zadbały gwiazdy Endless Night Party światowego formatu: Chase & Status DJ set oraz Netsky DJ set & script MC.

Image00002

Wśród gości Desperadosa nie zabrakło gwiazd, słynących z pasji do dobrych imprez. Na Endless Night Party bawili się między innymi: Natalia Siwiec, Natalia Klimas, Maffashion, Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski i Maciek Sieradzky oraz członkowie zespołu Afromental.

Image00006

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News