Wyraź siebie i wygraj kurtkę z limitowanej kolekcji Panasonic x Neige inspirowaną latami 90.

Panasonic to światowy lider technologii, elektroniki i sprzętu audio. Wspólnie z polską marką streetwearow’ą Neige, zaprojektował kolekcję kurtek „Made To Move You”, promującą kategorię produktów audio. Konkurs, w którym możecie wygrać jedną z nich, potrwa aż do 31 marca, a ilość bomberek inspirowanych latami 90. jest mocno limitowana.

Panasonic x Neige „Made To Move You”

Panasonic we współpracy z marką Neige promuje sprzęt audio. Firma, której Boom Boxy tworzyły subkulturę taneczną w Stanach, w dalszym ciągu stawia na kreatywne rozwiązania i kontynuuje produkcję sprzętu, pobudzającego do kreatywności i aktywności. Chcąc dotrzeć do młodych ludzi, zwracających uwagę na wartości takie jak: styl, jakość i dbałość o szczegóły, Panasonic połączył siły z marką Neige, w której projektach pokazują się zarówno polskie jak i zagraniczne gwiazdy.

Pokaż co cię porusza i wygraj kurtkę Made To Move You #MTMY

Panasonic x Neige Magazyn HIRO 4 ok Wyraź siebie i wygraj kurtkę z limitowanej kolekcji Panasonic x Neige inspirowaną latami 90.

Polska marka streetwear’owa Neige

Neige to marka skupiona wokół koncepcyjnego streetwearu. Jej znakami rozpoznawczymi są: współczesny minimalizm, nietypowe rozwiązania konstrukcyjne i wysmakowane detale. Moda uliczna przeplata się tutaj z casualową elegancją. Świadome i przemyślane projekty sprawiają, że każda kolejna kolekcja jest spójną całością, dopracowaną w każdym detalu. Marka, która na polskim rynku jest obecna od 2011 roku, od kilku lat widoczna jest także na światowym rynku. Jest też obecna w topowych sklepach na wszystkich kontynentach. Doceniana przez artystów, stylistów i blogerów wpisuje się z dużą śmiałością na mapę światowego streetwearu.

Jak zdobyć kurtkę Panasonic x Neige?

  • Pokaż, co oznacza dla Ciebie hasło „Made to move you”. Możesz to zrobić na wiele sposobów i za pomocą dowolnej techniki wizualnej np. zdjęcia, filmu, animacji.
  • Opublikuj swoją pracę konkursową na Facebooku, Instagramie lub TikToku z linkiem do strony akcji: https://campaigns.panasonic.eu/pl-mtmy
  • Link do opublikowanego materiału umieść w formularzu dostępnym na powyższej stronie, gdzie dostępny jest także regulamin akcji oraz regularnie będą ogłaszane wyniki.

Zobacz video promujące konkurs Panasonic x Neige

Video: Jakub Kokot
Wystąpili: Zuzanna Pacałowska, Michał Hendzel
Zdjęcia: Karol Pojmański

W Panasonic wierzymy, że dzięki najwyższej jakości produktom wrażenia ze słuchania ulubionej muzyki będą jeszcze bardziej rzeczywiste i namacalne. Właśnie dlatego, w ramach kampanii „Made To Move You” mamy przyjemność przedstawić sprzęt, dzięki któremu konsumenci odkryją na nowo swoją ulubioną muzykę – mówi Jędrzej Ziółkowski, Marketing Communication Manager Central & Eastern Europe.

Panasonic x Neige Magazyn HIRO 1 ok Wyraź siebie i wygraj kurtkę z limitowanej kolekcji Panasonic x Neige inspirowaną latami 90.Panasonic x Neige Magazyn HIRO 3 ok Wyraź siebie i wygraj kurtkę z limitowanej kolekcji Panasonic x Neige inspirowaną latami 90.

Zobacz też: Boombox, Ghetto Blaster, Bronx: Dawno temu w Ameryce: graffiti, hip-hop i break-dance

Dawno temu w Ameryce: graffiti, hip-hop i break-dance

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News