Win:Win 4.0. Psie portrety Michała Torzeckiego na pieski los

plakat portret psa

Win:Win 4.0. Jak co roku zapraszamy na charytatywny wernisaż Michała Torzeckiego, podczas którego zbierane są pieniądze na pomoc pieskom ze schronisk. Można także zyskać czworonożnego przyjaciela na całe życie.

Pomimo utrudnień w organizowaniu wszelkich eventów, organizatorzy starają się zrobić wszystko, by pomóc zwierzakom. Wernisaż charytatywny Win:Win 4.0. odbędzie się w na terenie przed Elektrownią Powiśle z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Michał Torzecki portret psa Michał Torzecki portret psa

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Michał Torzecki, autor projektu, namalował portrety wybranych podopiecznych Schroniska w Korabiewicach Viva oraz Fundacja Azylu pod Psim Aniołem. Tegoroczna akcja wspiera właśnie te placówki. Aby pomóc psiakom, na miejscu będzie można wesprzeć inicjatywę na dwa sposoby:

? Po pierwsze: kupując pełnowymiarowe obrazy z podobiznami psiaków, a także mniejsze sitodruki oraz gadżety. Każdy zakup to cegiełka przekazywana w 100% psiakom ze Schroniska w Korabiewicach i Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. W poprzednich trzech edycjach udało się zebrać w ten sposób łącznie prawie 110 tysięcy zł!

? Po drugie: czworonożni bohaterowie obrazów przyjdą zaprezentować się gościom wydarzenia we własnej osobie! Być może dzięki takiemu spotkaniu nawiążecie więź na lata? Ci z Was, którzy zechcą dać nowy dom psim modelom i którzy pozytywnie przejdą proces adopcyjny, zyskają nie tylko futrzastego przyjaciela, ale otrzymają też portret pupila w prezencie.

Wernisaż odbędzie się 24 września na terenie przed Elektrownią Powiśle. Dokładna lokacja będzie uzależniona od pogody. Dodajcie się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/316728166248401

Wstęp wolny.

WAŻNE: Nie przychodź na wydarzenie z własnym pieskiem, bo to wywołuje dodatkowy stres dla psów ze schroniska. Organizatorzy dziękują za wyrozumiałość.

O artyście:
Michael Torzecki – artysta wychowany w USA i wykształcony w Polsce. Jeden z nielicznych, a w swoim pokoleniu chyba jedyny malarz, który w tak organiczny, bezpretensjonalny i nienachalny sposób łączy sztukę z dobroczynnością.

Serdecznie was zapraszamy na to wydarzenie ? ? ?

Michał Torzecki portret psa

Copy of WinWin odchudzone rozdzielczość 103 Win:Win 4.0. Psie portrety Michała Torzeckiego na pieski losWinWin odchudzone rozdzielczość 12 Win:Win 4.0. Psie portrety Michała Torzeckiego na pieski los

Klub Miłość WinWin

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News