Warpaint celebrują swoje 20-lecie wyjątkowym singlem

Warpaint celebrują swoje 20-lecie wyjątkowym singlem
fot. https://twitter.com/RoughTradeRecs/status/1757752231837802891

Zespół Warpaint powraca z dwoma nowymi utworami na niebieskim singlu winylowym, „Common Blue / Underneath”, aby uczcić 20-lecie istnienia.

Dwa nowe utwory z okazji 20-lecia Warpaint

14 lutego 2024 roku zespół Warpaint podzielił się z fanami piosenkę „Common Blue”. Emily, Jenny Lee, Theresa i Stella uczciły nim 20. rocznicę istnienia zespołu. Tego samego dnia opublikowały teledysk do „Common Blue”, złożony z filmików ze studia i z trasy koncertowej, oraz ogłosiły pre-order winylowego singla „Common Blue / Underneath”.

Obie piosenki przywodzą na myśl połączenie kawałków z debiutanckiej EPki – „Exquisite Corpse” (2008), oraz ostatniego albumu girls bandu – „Radiate Like This” (2022). Urzekają tekstami o ulotności oraz mroczną trzepoczącą niczym skrzydła motyla melodią, która przywołuje na myśl delikatne i tajemnicze motyle z filmików zapowiadających utwory oraz okładki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


7” singiel „Common Blue / Underneath” na winylu

Oprócz dwóch nowych piosenek dziewczyny z Warpaint przygotowały także winylową niespodziankę dla swoich fanów. Mianowicie wydały obie piosenki na 7” singlu winylowym w kolorze transparent blue. Pre-order rozpoczął się 14 lutego, w Walentynki, natomiast wysyłka i możliwość zakupu w sklepach stacjonarnych 22 marca.

„Common Blue / Underneath”
https://warpaint.bandcamp.com/album/common-blue

Warpaint podsumowuje 20-lecie działalności

„Dziś świętujemy 20 lat siostrzeństwa i muzyki! Tego dnia, 14 lutego 2004, w małym studiu na Fairfax Blvd w Los Angeles narodził się Warpaint. A my, 20 lat później, wciąż razem tworzymy muzykę! Dzięki nowym piosenkom – „Common Blue” i „Underneath” – wiążemy na kokardkę tym momentem w naszym życiu wszystkie doświadczenia i piosenki, którymi dzieliliśmy się przez lata.

Wydawanie ich we współpracy z przyjaciółmi i rodziną z Rough Trade wywołuje uśmiech na naszej twarzy. To doskonały powrót do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło!

Dziękujemy bardzo za jazdę na naszych falach dźwiękowych! To niesamowita podróż, która zabrała nas po całym świecie, dzieląc dobre chwile z pięknymi ludźmi. Nasze serca są pełne!!

Dziękujemy!!”

Tekst: Matylda Motyl

Zobacz też: Daughter czarują słuchaczy trzecią płytą „Stereo Mind Game”

Daughter czarują słuchaczy trzecią płytą „Stereo Mind Game”

5/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News