Fort BEfore to okazja na wspólne rozpoczęcie lata

Ludzie na imprezie. Czerwone oświetlenie. Fort Open Air.

Ekipę Bunker Events znacie już nie od dziś. Zeszłoroczne lato dla wielu z nas nie byłoby takie samo gdyby nie imprezy Fort Open Air 19′. Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy wspominają ten wyjątkowy trójmaraton z łezką w oku. Już niedługo ponownie spotkamy się na Forcie, ale tym razem w trochę innym klimacie. Zapraszamy na Fort BEfore!

Jeżeli jakimś cudem nie trafiliście jeszcze na ekipę Bunker Events – to właśnie oni są odpowiedzialni za zeszłoroczne imprezy pod hasłem Fort Open Air 19′. Odbywające się przy Wale Miedzeszyńskim eventy przeniosły nas w magiczną krainę, przeprowadzając nas gładko przez coraz wyższe stężenie BPM. Zaczynając od spokojniejszego downtempo, przez house, po industrial techno i psytrance. Wszyscy fani elektronicznych brzmień znaleźli coś dla siebie.

Grafika promująca wydarzenie Fort BEfore

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W tym roku branża eventowa musi zmagać się z ogromnym wyzwaniem. Choć znoszenie obostrzeń związanych z kryzysem pandemicznym przebiega pomału, już teraz będziemy mięli okazję spotkać się ponownie z ekipą Bunker Events! Pierwszym festiwalem muzyki elektronicznej po pandemii będzie Fort BEfore.

Choć przyszło nam czekać prawię rok, już 6ego czerwca poczujemy przedsmak letnich imprez. Fort BEfore to z pewnością wydarzenie dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej, ale nie tylko. Będziemy mięli okazję usłyszeć, poza przedstawicielami Bunker Events, wielu innych artystów z rodzimej sceny. Za oprawę wizualną wydarzenia ponownie odpowiedzialna będzie DyZwizja Amazonek.

 

Dekoracyjne lampki, oprawa wizualna imprezy Fort Open Air

W związku z restrykcjami związanymi z pandemią, organizatorzy zmuszeni są do ograniczenia jednorazowej ilości osób na terenie do 150. Później będzie funkcjonowała zasada “1 za 1”. Kolejnymi zmianami są nowa lokalizacja i pora wydarzenia. Tym razem spotykamy się już o 13:00!

Stronę wydarzenia możecie zobaczyć tutaj.

 

Tekst: Wiktor Knowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News