Fantazje życia codziennego LASS w nowej piosence „Stalowe Magnolie”

Fantazje życia codziennego LASS w nowej piosence „Stalowe Magnolie”
fot. Paweł Fabjański

„Stalowe Magnolie” to nowy singiel LASS. Pełna pożądania piosenka i teledysk stworzony przy użyciu AI. Polecamy!

LASS powraca z nową muzyką

Po ponad dwóch latach od debiutanckiego albumu, LASS wraca z intymną i pełną pożądania piosenką, która  hipnotyzuje. „Stalowe Magnolie” to opowieść  spotkania ludzi,  pełne pożądania i uniesień, które przynosi chwilowe szczęście. Podobnie jak w przypadku poprzednich utworów za tekst, muzykę i produkcję odpowiada sama LASS, czyli Kasia Klimczyk, mix i master – Rafał Smoleń. Na okładce piosenki zobaczymy LASS sfotografowaną po raz kolejny przez Pawła Fabjańskiego. Teledysk do piosenki nakręcił reżyser Florian Malak wykorzystując najnowszą technologię AI.

LASS stalowe magnolie COVER Pawel Fabjanski Fantazje życia codziennego LASS w nowej piosence „Stalowe Magnolie”
fot. Paweł Fabjański

O czym są „Stalowe Magnolie”?

W piosence opisuje fantazje, które dają przyjemność i zaspakajają pragnienie bycia blisko osoby, z która jest nam dobrze. Używając metafory „Stalowe Magnolie” myślałam o delikatnych kobietach, które zarazem są waleczne i nie poddają się przeciwnościom losu. Zostały zranione, co je chwilowo osłabiło, ale odradzają się jeszcze silniejsze, bo są niezniszczalne. Stalowe magnolie to nie są tylko ładne kwiaty, to jest siła.  Analogicznie można przełożyć tą  metaforę na świat i uczucia  mężczyzn.  Piosenka porusza temat dzisiejszych relacji gdzie fajni, momentami samotni ludzie szukają bliskości w aplikacjach randkowych lub na Instagramie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


– reżyser Florian Malak o teledysku do piosenki „Stalowe Magnolie”.

LASS stalowe magnolie PHOTO 4 photo Pawel Fabjanski Fantazje życia codziennego LASS w nowej piosence „Stalowe Magnolie”

Używając metafory „Stalowe Magnolie” myślałam o delikatnych kobietach, które zarazem są waleczne i nie poddają się przeciwnościom losu. Zostały zranione, co je chwilowo osłabiło, ale odradzają się jeszcze silniejsze, bo są niezniszczalne. Chcę zrobić piosenkę, która mówi o pozytywnych emocjach, o dobrych stronach relacji z innymi ludźmi, przedstawić fantazje życia codziennego

– tak Kasia Klimczyk opisała koncept stojący za wspaniałym singlem „Stalowe Magnolie”.

LASS stalowe magnolie photo Pawel Fabjanski Fantazje życia codziennego LASS w nowej piosence „Stalowe Magnolie”
fot. Paweł Fabjański

Usłyszałem ten numer i od razu poczułem, że trzeba nakręcić do tego coś świeżego w formie. Wymyśliłem sobie, że idealnie będzie do niego pasować wykorzystanie najnowszych patentów łączących świat filmu z technologią AI. 

Nasz klip do tego kawałka to podróż w labiryncie singli, gdzie kamera stara się znaleźć wyjście ze świata wspomnień, marzeń, skrawków relacji i głębokich emocji. Chłopak, kochanek, kilka fantazji. Nieprzewidywalny świat aplikacji randkowych i kamera tańcząca do zafreezowanych ludzi.

Zobacz też: LASS LOVEHOLIC*

LASS LOVEHOLIC*

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News