Twój telefon będzie umiał mniej, za to ty więcej. Mudita przedstawia nowe podejście do technologii

Zdjęcie białego telefonu z przyciskami. Obok kamień i doniczka z zieloną roślinką.

Człowiek, który dał światu prezent w postaci sagi gier o Wiedźminie, twórca CD Projekt – Michał Kiciński powraca z nowym projektem. Mudita to firma technologiczna, która w bardzo prosty sposób chce zrewolucjonizować rynek smartfonów.

Rozwój technologiczny od samego początku miał na celu ułatwienie naszego życia, dając nam przy tym więcej czasu. W naszych czasach zauważamy, że nie do końca tak się stało, a można nawet stwierdzić, że jest wręcz przeciwnie. Czas wolny, który zyskaliśmy, spędzamy wpatrzeni w telefon, a wykonywanie najprostszej czynności, jest wciąż przerywane powiadomieniami z mediów społecznościowych. Firma Mudita uznała, że trzeba to zmienić.

Telefon Mudita Pure ma wszystko to, co inne telefony. To, co w nim ciekawe, to właśnie to, czego nie ma. Zabraknie w nim internetu. Funkcje telefonu ograniczają się do dzwonienia i pisania SMSów. Twórcy przekonują, że prostota tego urządzenia pozwoli użytkownikowi uwolnić się od natłoku bodźców i informacji, umożliwi nam lepiej skupić się na naszym życiu, które tym samym stanie się zdrowsze i bardziej wartościowe. A skoro o tym mowa – za telefon tylko do dzwonienia przyjdzie nam zapłacić około 1500 PLN.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Wiktor Knowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News