Szokująca kampania Calvin Klein

Mimo tego, że marka Calvin Klein przyzwyczaiła nas już trochę do kontrowersyjnych zdjęć promujących, to i tym razem jesteśmy nieco zaskoczeni. Ich nowa kampania, Erotica, to pstryczek w nos wszystkim pruderyjnym.

Za zdjęcia odpowiada jedna z najciekawszych współczesnych fotografek, Harley Weir. W jej charakterystycznym, seksualnie niedopowiedzianym i trochę retro stylu możemy zobaczyć Abbey Lee Kershaw, Klarę Kristin (znaną między innymi z filmu Miłość Gaspara Noe), Kendal Jenner czy Saskię de Brauw.

Z jednej strony atakują nas niedopowiedzenia i sugestie, jak chociażby Kendall i jej grejpfrut czy krótka sukienka Klary Kristin. Z drugiej jednak kontrowersje są wpisane w DNA marki CK (pamiętacie jeszcze Brookie Shields albo Marky’ego Marka?), a seks wyskakuje z lodówki. Więc czy jest się czym zachwycać i dziwić? Oceńcie sami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


calvin klein erotica calvin klein kampania calvin klein saskia z owca Calvin Klein matjki aktorki love gaspara noe owca i saskia de brauw

tekst | Aleksandra Tusińska

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News