IN THE MOOD FOR NATURAL BEAUTY

Jesień-zima 2014/2015, to kolejny sezon, gdy projektanta GOSHICO wypuszcza trzy kolekcje dla trzech linii produktowych – etno, sote, id. Inspiracje, które stanowią podstawę tego sezonu, zostały ujęte w najnowszej sesji marki. Jesienią i zimą GOSHICO jest „in the mood for natural beauty”!

Małgorzata Kotlonek-Horoch, projektantka GOSHICO :

Sesja została zrealizowana w plenerach Kazimierza Dolnego. Zdjęcia podkreślają kobiecą urodę prostymi środkami – naturalnym światłem, niewymuszonymi stylizacjami i zredukowanym do minimum makijażem, akcentującym jedynie usta. Jest to jedna z najbardziej „moich” sesji. Kazimierz, to miejsce, do którego zawsze wracam. Chciałam je pokazać naszym klientkom, bo jest dla mnie tak samo ważne, jak torebki, które projektuję. Gdy powstawało GOSHICO miałam dwadzieścia kilka lat. Teraz, po wielu latach projektowania jestem bardziej świadoma swojej estetyki i wiem jakim kobietom dedykuję swój produkt. Nie lubię sztuczności, a w naturze znajduję mnóstwo inspiracji. Doceniam naturalne piękno, zwłaszcza to niedoskonałe, czasem surowe, ale z charakterem. Stąd pomysł na sesję.

W sezonie aw 2014/2015 GOSHICO łączy inspiracje przyrodą i naturalnym pięknem ze światowymi trendami, proponując między innymi: pepitkę, motywy florystyczne i zwierzęce; sztuczne futerka i skóry z wyciskanymi wzorami. W trzech liniach produktowych znajdziemy też obowiązkowe kolory jesieni i zimy – bordo, granat czy zieleń. Pojawiają się metaliczne skóry, wykończenia z krótkiego włosia oraz brokatowy błysk.

 GOSHICO_sesja aw 2014-15_black bucket bag_linia id_skora z wyciskanym wzorem_620 zl_LR

GOSHICO_sesja aw 2014-15_BOXY_linia id_srebro zielen motyw wezowy_590 zl_LR

GOSHICO_sesja aw 2014-15_kufer Flowerbag_linia id_fiolet zielen_skora z wyciskanym wzorem i gladka_1090 zl_LR

GOSHICO_sesja aw 2014-15_kuferek New Folk_linia etno_filc haft_jasnoszary czern_300 zl_LR

GOSHICO_sesja aw 2014-15_kuferek Fancy_linia etno_motyw florystyczny_300 zl_LR

dod

Linia torebek GOSHICO id rozbudowana została o dwa nowe modele: Bucket Bag oraz BOXY „s”. Wszystkie projekty limitowanej linii marki, powstają z włoskich skór i produkowane są w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. W kolekcji pojawiają się więc: perforacje i wyciskane w skórach wzory; wykończenia z krótkiego włosia; skóry lakierowane i matowe; pastele (róż), barwy nasycone (pomarańcz), chłodne (oliwkowo-szary), „głębokie” (zieleń, czekoladowy brąz) i „metallic” (zieleń, niebieski); wielobarwne desenie „zwierzęce” (panterka, czarno-zielony motyw wężowy) oraz mieniący się brokat. Po raz pierwszy do oferty GOSHICO (w linii id) został też wprowadzony uniseksowy model torby na ramię, wykonany z ortalionu i skóry.

Jesienno-zimowa kolekcja linii sote (bardziej ascetycznych modeli GOSHICO, nie posiadających haftowanych ornamentów), bazuje na rozmaitych wariantach dobrze przyjętych przez klientki modeli Flowerbag. Dominują tu zestawienia materiałów pikowanych i sztywnych materiałów technicznych, ale pojawiają się również odsłony filcowe. Basicowe czernie i szarości przełamane zostały wykończeniami bordo i metalicznej zieleni. Na uwagę zasługują zwłaszcza modele w modnej w tym sezonie kombinacji granatu, srebra i bordo. Na ofertę linii sote składają się: kuferki, modele na ramię, listonoszki, kopertówki XL i pojemne torby podróżne.

Linia etno w tym sezonie zyskała zupełnie nową odsłonę. Projektanta po raz kolejny na nowo odkrywa przez klientkami folk w modzie. Małgorzata Kotlonek-Horoch, obok bardziej tradycyjnych haftów florystycznych, proponuje tym razem motywy graficzne. Kolekcja Petit Pepit zbudowana została na jednym z najbardziej znanych w świcie mody deseni – pepitki. W interpretacji GOSHICO czarno-biała „kurza stopka” zestawiona została z pionowymi i poziomymi pasami w dwóch wersjach kolorystycznych zielono-bordowej oraz fioletowo-miętowej. Autorska interpretacja pepitki występuje zarówno na torebkach filcowych (jasno-szarych i grafitowych), jak i pikowanych (czarnych i szarych) oraz futrzanych (melanż szarości). W kolekcji Petit Pepit znalazły się kuferki do ręki, torebki na ramię, a także małe modele na pasku.

Produkcja: Hart; Foto: Małgorzata Turczyńska; Modelka: Marzena Jarczak / Specto; Stylizacja: Marta Harner; Make up & hair: Małgorzata Kotlonek-Horoch.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News