Sprawdź, kto zagra na Up To Date Festival 2021!

Jak dobrze rozpocząć miesiąc? Od festiwalu! Fani muzyki elektronicznej – otoczcie czerwonym kółkiem 3-4-5. września w kalendarzach i przygotujcie się na Up to Date Festival, prawdziwe święto waszego ulubionego gatunku. 

23.07.2021

Spis treści:

Już na początku września Białystok zamieni się w stolicę muzyki elektronicznej i basowej. Up to Date Festival, co roku, od ponad 10 lat, przyciąga ponad 10 tysięcy fanów. Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu i Beats to trzy główne sceny. Wyróżniają się scenografią oraz aranżacją przestrzeni, które nie są przypadkowe. Za tymi elementami kryje się myśl i filozofia organizatorów festiwalu, jednak najlepiej jest ona widoczna w doborze artystek i artystów występujących na scenach. Z głośników będzie można usłyszeć różne gatunki muzyki elektronicznej – ambitny rap, techno, electro, ambient, a także współczesną klasykę. Organizatorzy ogłosili pełny line-up. To blisko 50 artystów gotowych na zrobienie hałasu na Podlasiu.  

Line-up Up To Date Festival 2021

Zdechły Osa

Zdechły Osa
fot. @mlodyosamlodyjezus, Facebook

Rocznik ’97, wrocławski Kosmos. W wywiadzie powiedział, że chyba wolałby być uważany za żula, niż za rapera. Kiedyś grał w zespole punkowym o subtelnej nazwie “Dupa” i wpływ tego gatunku można usłyszeć w jego kawałkach. Podczas koncertów fani skaczą i krzyczą, a później piją wódkę na schodach i tatuują sobie teksty z piosenek.  

Young Majli

Young Majli
fot. @youngmajlii, Facebook

Young Majli, czyli Marta Malinowska, DJ-ka i prezenterka radiowa w Radiu 357. Jest silnie związana z wrocławską sceną skupioną wokół kolektywu Regime Brigade, promującego lokalną sztukę i muzykę poprzez swój label i eventy. Lubi nieoczywiste rytmy, a do jej inspiracji należy brytyjski i nowojorski tygiel muzyki bassowej z początku lat 10. Od najmłodszych lat interesuje się muzyką, a dziś jest określana jako jedna z najbardziej wpływowych postaci nietechnonormatywnej muzyki klubowej w Polsce. 

Tim Reaper

Tim Reaper
fot. ukf.com

Londyński producent, szef legendarnej wytwórni Future Retro London oraz jeden z dowódców nowej fali muzyki jungle i drum & bass, której oddał całe swoje dorosłe życie. Wierzy, że jungle może osiągnąć prawie wszystko, jeśli tylko tego chce. Ostrzegamy: to nie muzyka dla osób o słabym sercu. Szybkie breakbeaty najlepiej brzmią na najwyższym poziomie głośności. 

sk.ein live

sk.ein
fot. northerncuts.com

Białoruski artysta, Sergei Kravchenko, poznał “od środka” wiele muzycznych gatunków. Grał na perkusji w kapeli punk-rockowej, zespole reggae i w projekcie Paparis, w którym improwizował “w klimacie krautrocka i minimal techno”. Na co dzień jest członkiem zespołu Port Mone i architektem. Jego strukturalne myślenie, wynikające z zawodu, umiejętność improwizacji oraz zamiłowanie do ambientu i minimalizmu dało efekt w postaci albumu Crossfades 

Simone Giudice live

Simone Giudice
fot. ra.co

Podróżnik dźwięku, który porusza się pomiędzy brzmieniem ambientu (również techno), muzyki dronowej i eksperymentalnymi ścieżkami dźwiękowymi. Podczas studiów akademickich w zakresie kompozycji elektroakustycznej w Konserwatorium Muzycznym “Santa Cecilia” w Rzymie odbył głębokie studium dźwięku. Dzięki temu ugruntowało się jego nastawienie na techno i taniec. W 2021 roku wydał album Materia, który zasłynął niepowtarzalną syntezą Intelligent Dance Music i muzyki dronowej. 

Satl

Satl
fot. ukf.com

Mimo młodego wieku jest jednym z czołowych przedstawicieli nowej generacji producentów drum & bass. Jego EP-ki cechują się kosmiczną głębią, podbudowaną mocnymi bębnami. Satl pisze dziesiątki utworów w ciągu miesiąca i współpracuje z czołowymi wytwórniami, takimi jak The North Quarter czy Integral, a to dopiero początek jego muzycznej kariery. 

Sansibar live

Sansibar
fot. Narva Art Residency, Facebook

Grał koncerty na całym świecie, zarówno na wielkich festiwalach jak i w kameralnych klubach. Tym razem zawita w Białymstoku, gdzie zabierze was w kosmiczny lot dźwięku z góry na dół. Sansibar, czyli kapitan lotu, to producent i DJ z Helsinek, który opanował do perfekcji manipulowanie rytmami i częstotliwościami. 

Ribé live

Ribé
fot. Ribé, Facebook

Swoje unikatowe brzmienie Ribé odnalazł pomiędzy kablami, częstotliwościami i przejściami. Jego utwory do swoich sesji włączają tacy artyści sceny techno jak Mulero, Ben Klock, Marcel Dettmann czy Antigone. Historia tego muzyka to reprezentacja życia poświęconego na tworzenie techno i nowych dźwięków.  

Piernikowski

Piernikowski

Podczas Up To Date Festival zaprezentuje live set oparty na ścieżce dźwiękowej do filmu Świat jest jak echo i instrumentalnym materiale, który nie był wcześniej publikowany. To człowiek do zadań specjalnych – niczego się nie boi i lubi eksperymentować. Jest głosem całego miasta, zarówno dzieciaków z osiedla jak i starszych ludzi w fotelach. 

Olivia

Olivia
fot. electronicbeats.com

DJ-ka, producentka i promotorka z Krakowa, specjalizująca się w techno, electro oraz acid. Występuje jako Morskie Oko wraz z Chino i Steffenem Bennemannem. Jej sety są połączeniem surowych i mrocznych dźwięków, zaczerpniętych z klasycznych brzmień Detroit, cold wave i muzyki industrialnej. Olivia należy do kolektywu Oramics, którego celem jest wzmocnienie widoczności kobiet i osób niebinarnych na scenie muzycznej. 

Młody Dzban

Młody Dzban
fot. @MLODYDZBAN, Facebook

Raper, wędkarz, poeta, filantrop oraz ziomek, czyli cały Tomek z Wrocławia. Robi sobie muzyczkę, bo ją lubi. Zdobył popularność za sprawą EP Życie na parkingu, nad którą pracował „może dwa tygodnie”. Aktualnie ma na koncie już siedem wydawnictw, projekty z innymi raperami i mnóstwo utworów wrzuconych do sieci. 

Loefah

Loefah
fot. skiddle.com

Rozpoczął karierę jako pionier dubstepu i członek kolektywu Digital Mystikz. W pewnym momencie poczuł frustrujące ograniczenia wiążące się z tym gatunkiem, więc założył swoją wytwórnię Swamp81 i zaczął grać oraz wydawać utwory bez “muzycznych nadmiarów”, łączące bas i rytmy automatu perkusyjnego. Jest to jedna z kluczowych postaci współczesnej sceny muzyki elektronicznej w UK. 

Laura BCR

Laura BCR
fot. djmag.com

Laura w swojej techno-ambientowej kompilacji The Meaning of Time bada rozłam i zmiany w postrzeganiu czasu podczas globalnego kryzysu zdrowotnego. Artystka w muzyce dostrzega uzdrawiającą moc i opisuje ją jako “długą i powolną wędrówkę w głąb siebie”. Świat ujrzał jej produkcje po raz pierwszy w 2020 roku. Znalazły się one na charytatywnych kompilacjach On Board Music. 

Evigt Mörker live

fot. @evigtmorker, Facebook

Evigt Mörker to muzyk z 25-letnim stażem. Jego początki były bajkowe – rodzina zainteresowana muzyką i gęste leśne krajobrazy. Ma korzenie w zespołach rockowych i punkowych, jednak to muzyka elektroniczna zmieniła jego postrzeganie formy wyrazu jaką jest muzyka. Utwory Mörkera są silnie związane z tradycyjną szwedzką melancholią i poczuciem zbawienia kryjącego się tuż za rogiem. 

Djrum b2b OM Unit

Djrum b2b OM Unit
fot. earth-agency.com

Znaleźć drugiego artystę poruszającego się w tak wielu gatunkach nie będzie łatwo. Djrum sprytnie łączy techno, ambient, modern classical, jazz, electronicabroken beat, sambę, dubstepjunglefootworkDnBtriphopgabber i electro. Imponujące, co? OM Unit, czyli Jim Coles, jest pionierem w kręgach muzyki elektronicznej z ostatniej dekady. 

DJ Python

DJ Python
fot. thevinylfactory.com

DJ Python to król scen z Nowego Jorku. Wielokrotnie udowodnił, że zna się na tym, co robi. Jest niezwykle wszechstronny, tworzy zarówno mglisty lo-fi house jak i breakbeat. DJ Wey, bo pod takim pseudonimem również występuje, odwiedził wiele prestiżowych klubów i festiwali na całym świecie.

DeFekt live

DeFekt
fot. zone-music.fr

Występy na żywo tego artysty są niesamowitym przeżyciem dla fanów. Sety i produkcje jego autorstwa są ekscytujące i dynamiczne, a on sam jest nimi zafascynowany, co z pewnością zostawi ślad w pamięci uczestników Up To Date Festival. DeFekt, czyli Matthew Flanagan, jest orędownikiem „prawdziwego” techno i electro, które stale udoskonala przy użyciu analogowych instrumentów.

Cignol live

Cignol
fot. inn8.net

Prowadzi prym na scenie electroCignol, dubliński producent, ma specyficzny muzyczny smak, który dodaje do produkcji odwołujących się do electro, techno, acidu i IDM-u lat 80. I 90. Jego niedawne wydawnictwa w Unknow To The Unknown, Orson, 2020 VisionLunar Disko, Exalt Record i Distant Worlds okazały się wręcz zabójcze. 

Beniovska

Beniovska
fot. @b.beniovska, Facebook

Beniovska jest znana ze swoich regularnych występów w ramach Canti Spazializzati, cyklu warsztatowo-koncertowego, skupiającym się na teoriach i praktykach muzyki eksperymentalnej. Na co dzień mieszka w Warszawie, jest DJ-, realizatorką dźwięku i artystką dźwiękową. To członkini kolektywu Gnojki, o charakterze artystyczno-imprezowym. Pracuje z nagraniami terenowymi, syntezą analogową i automatami perkusyjnymi.  

BELMONDAWG

BELMONDAWG
fot. @zgdynii, Facebook

Człowiek wielu pseudonimów – Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni, Belmondziar, Bojkot, Młody G, Młody Sarmata. To barwna postać polskiej sceny rapowej, która potrafi bawić się słowem – wiele jego zabawnych wersów trafiło do użycia w potocznym języku. W czerwcu odbyła się premiera jego pierwszej solowej płyty zatytułowanej Hustle As Usual. A już we wrześniu będzie można usłyszeć ten materiał podczas Up To Date Festival.

Animistic Beliefs 

Up to Date Festival, Animistic Beliefs
fot. @animisticbeliefs, Facebook

Magiczny duet Linh Luu i Marvina Lalihatu pochodzących z Rotterdamu. Muzyka jest dla nich materią okultystyczną, a automaty perkusyjne i modułowe syntezatory – przedmiotem kultu. To projekt artystyczny, który wciąż się rozwija przy pomocy techno i IDM, tworzy nowy język muzyki i dźwięczne hybrydy. Podczas ich występów tłum wykonuje rytualne tańce. Nie możecie tego przegapić. 

Avtomat

Avtomat
fot. @AvtomatMusic, Facebook

DJ, wokalista, grafik i performer, autor minialbumu Gusła, stanowiącego odpowiedź na przemoc ze strony rządzących wobec społeczności LGBT+. Avtomat jest istotną częścią warszawskiego, queerowego życia nocnego, prowadzi taneczne imprezy – Ciężki Brokat i Dystopię. W jego setach można usłyszeć mieszankę futurystycznego basu i klubowej muzyki. Aktualnie pracuje nad nową płytą zatytułowaną Pleśni, która połączy ludowy śpiew z nowoczesnym brzmieniem.  

Bartosz Kruczyński live

Bartosz Kruczyński
fot. Marta Nowak

Jeden z najaktywniejszych polskich producentów, możecie go znać jako Pejzaża lub Earth Trax. Pod każdym podpisem kryje się inna muzyczna osobowość. Pejzaż to sampling i kolaż, Earth Trax tworzy muzykę klubową, a Bartosz Kruczyński lubuje się w ambiencie. Niezależnie od imienia, to artysta z głową pełną pomysłów.  

Blu Terra live

Za nazwą tego projektu skrywa się Adam Brocki, połowa duetu Private Press. Jego proces twórczy można opisać cytatem “Minimum środków i mocy obliczeniowej”. Współczesną muzykę klubową tworzy na starym laptopie i ze słuchawkami od iPhone’a. Jak sam mówi, najefektywniej działa, gdy nie podłącza laptopa do prądu i przez to ma ograniczony czas na realizację swoich pomysłów. 

Błażej Malinowski

Błażej Malinowski
fot. Wyjdź z Kadru

Aktualnie mieszka w Berlinie i kolekcjonuje winyle oraz wszystko, co ma potencjał do generowania muzyki. W swojej muzycznej przygodzie porusza się pomiędzy dźwiękami techno, ambientu i muzyki eksperymentalnej. Jest związany z wydawnictwami The Gods Planet, SemanticaKontrafaktumSilent Season i Phorma. Od 9 lat tworzy projekt Fűnfte Strasse obejmujący audycje radiowe w Radio Kampus. Jest założycielem i kuratorem projektu Why So Silent?, awangardowego kina niemego z muzyką na żywo.  

DJ Mell G

DJ Mell G
fot. @DJMellG, Facebook

Założycielka labelu Juicy Gang, która swoją karierę rozwinęła w czasie pandemii. Jej utwory łączą wiele gatunków, zaczynając od jungle i bass, przez breakbeat, kończąc na electro. Samodzielnie wydała utwory takie jak Question My Love, fcck as i live oraz break y0 neck, co zaprowadziło ją do zadebiutowania minialbumem BOOTY FABULOUS. 

Hałastra

Hałastra
fot. @3154tohalastra, Facebook

Nie ma słów, by opisać metafizyczny wymiar sztuki tworzonej przez tego ducha ulicy. Hałastrę należy poznać w naturalnym środowisku, jakim jest kolektywne odbieranie bodźców dźwiękowych. Taka okazja czeka na was już we wrześniu podczas Up to Date Festival.

Harper

Harper
fot. seazonegdansk.com

Jego głos mogliście usłyszeć podczas audycji w radiowej Czwórce, gdzie prowadzi BASSTION i FUNKADELIĘ. To uznany specjalista do spraw breakbeatowo-garage’owej muzyki, który występował na wielu festiwalach i klubowych imprezach. Kompilacyjny pionier, a przede wszystkim miłośnik muzyki, zawsze trzymający rękę na pulsie najnowszych brzmień. 

Neel

Neel
fot. circleof.live

Opisywany jako nowoczesny rzemieślnik techno, potrafiący wytworzyć prawdziwie surrealistyczne brzmienia. Posiada umiejętność łączenia rytmu i tekstury techno z relaksującym ambientem, tym samym wyznaczając nowe standardy w muzycznym świecie. Przez wiele lat współpracował z Donato Dozzy’m, co zaowocowało stworzeniem labelu The Spazio Disponibile. 

Oscar Mulero

Oscar Mulero
fot. @dj.oscarmulero, Facebook

Madrycki producent i DJ, posiadający 32 lata doświadczenia w tworzeniu techno. Jego historia to historia ewolucji hiszpańskiej muzyki tanecznej, w której odegrał kluczową rolę. Dyskografia Mulero ma wiele pozycji i wszystko wskazuje na to, że wciąż nie brakuje mu werwy do nagrywania nowych kawałków. 

Pejzaż (hybrid set)

Połowa duetu Ptaki, kontynuująca i stale rozwijająca koncept projektu. Ostatni Dzień Lata to debiutancki album, zabierający słuchacza w nostalgiczną podróż w polskie lata 60, 70 i 80. Za sprawą Pejzaża stare utwory nabrały świeżości, dzięki czemu zainteresowały młodszą publiczność. Swój live set w głównej mierze opiera na utworach z płyty Blues, które zapraszają do wspólnego tańca. 

Posij

Posij
fot. @posij, Facebook

Posij, czyli Frank Post, zadebiutował w 2020 roku albumem Morphing. Należy do nowej generacji twórców muzyki eksperymentalnej i basowej. Odrzuca standardowe sposoby myślenia i rzuca sobie wyzwanie, jakim jest ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów. Cenna rada dla festiwalowiczów: jego pseudonim wymawia się jak pose-eye 

Privacy

Berlińskie electro i techno w pełnej krasie. Nazwa tego projektu jest adekwatna do tożsamości artystów, która pozostaje w sferze tajemniczości. Jedno jest pewne – ich eklektyczna muzyka przemówi za nich i zamieni teren Up to Date Festival w ogromny parkiet taneczny. 

RAU DJ SET

RAU
fot. @orkiestrau, Facebook

RAU muzyką zajmuje się całe swoje życie. Przez wiele lat twórczej aktywności wypracował charakterystyczne i nowoczesne brzmienie, które z łatwością wpada w ucho. Współpracował z takimi markami jak Coca Cola, Converse czy Red Bull. W 2021 rok wydał album zatytułowany Mieszane Uczucia, najbardziej osobiste i dopracowane dzieło w karierze. Jego ulubioną postacią fikcyjną jest Homer Simpson. 

Shifted live

Shifted
fot. @shiftedUK, Facebook

To artysta puszkujący nowych brzmień tam, gdzie nikt ich nie szuka. Swobodnie i cierpliwie tworzy swoją wizję muzyki elektronicznej. Jego występy na żywo są niezwykle dopracowane pod każdym kątem, sety są ostre i pełne hipnotyzującej dynamiki. Ponosi odpowiedzialność za jedne z najbardziej ekscytujących eksploracji techno od początku ubiegłej dekady.  

Simo Cell

Simo Cell
fot. thecollectivestudio.co

Francuska wschodząca gwiazda muzyki elektronicznej. Jego pierwsze dwie EP-ki wyraźnie pokazują więź, jaka łączy go ze sceną Bristolu. Jednak na jego muzykę składa się coś więcej niż brytyjski wpływ – podczas podróżowania i grania na całym świecie, miał okazję zainspirować się wieloma brzmieniami. Nie ogranicza się tylko do jednej sceny i jednego stylu.  

Umwelt & Efrén Mur live av Subversive Territory

Umwelt, Efren Mur
fot. @umwelt.raveordie, @EFRENmur, Facebook

Koncert Zamknięcia uświetni wyjątkowy live przygotowany przez powyższy duet. Umwelt, producent pamiętający podziemne sceny Rave lat 90. oraz Mur, audiowizualny artysta, tworzący wysoce estetyczne i ekspresyjne obrazy, oczarują publiczność występem inspirowanym dystopijnym kinem i stylistyką science fiction. Z głośników popłynie dźwięk spotkania klasyki z nowoczesnością. 

wh0who0

wh0wh0
fot @wh0wh0, Facebook

Przybył z kosmosu z samodzielnie zbudowanym zestawem perkusyjno-elektronicznym. Perkusista, który w czasie rzeczywistym generuje intensywne brzmienie, sample, dźwięki harmoniczne i warstwy rytmiczne. Jacek Prościński od lat aktywnie działa na trójmiejskich scenach, współtworzy LLovage, Mu i duety LASY oraz Hałvva. Od 2019 roku rozwija swój solowy projekt wh0wh0, który zaowocował debiutanckim albumem Self-Titled. 

Adiel

Adiel
fot. djmag.com

Włoska DJ-ka i producentka. Jej muzyka, poprzez melodię i rytm, opowiada o byciu sobą. Przez 15 lat tańczyła w klasycznym balecie, co nauczyło ją jak być silną i jak tworzyć z pasją. Wpływ szkoły tańca można poczuć, gdy Adiel staje za konsolą. W 2016 roku założyła własną wytwórnię, Danza Tribale, której celem jest stworzenie przestrzeni dla dynamicznego i głębokiego techno. 

Afra

Afra
fot. ra.co

W wieku 16 lat postanowiła kolekcjonować płyty winylowe, co przyczyniło się do rozwinięcia kariery DJ-skiej. Jako nastolatka grała w klubach i na festiwalach w rodzinnym Amsterdamie. Z czasem porzuciła młodzieńcze hobby i skupiła się na założeniu własnej firmy jubilerskiej. Na szczęście miłość do muzyki dała o sobie znać i DJ-ka powróciła do swojej kolekcji winyli, nagrała kilka płyt i z rozmachem wróciła na scenę. Afra wszystkie swoje sety miksuje z czarnych płyt, co stało się jej znakiem rozpoznawczym. 

Changsie

Changsie
fot. ra.co

Jedna z najbardziej szanowanych DJ-ek w Tokio, w swojej twórczości czerpie garściami z dubstepu i UK bassu. Potrafi przenieść słuchacza ze stanów medytacyjnych do rytmicznego bleep techno i acidowej ekstazy. W poprzednim roku grała w Australii, Europie i Azji, gdzie dała się poznać międzynarodowej publiczności, a już niedługo zagra podczas Up to Date Festival

Former

Former
fot. goout.net

Jego muzyce towarzyszy syntetyczna rzeczywistość, którą sam buduje. Former to producent i artysta wizualny, pracujący w animacji 3D i projektowaniu graficznym. W techno odkrywa nietuzinkowość, wykorzystując syntezatorowe wokale. Dużo eksperymentuje, porusza się na krawędzi breaków. 

Gadi Sassoon live

Gadi Sassoon
fot. mtflabs.net

W ubiegłym roku ten włoski kompozytor zadebiutował albumem Strangely Isolated Placewypełnionym eksploracją fizyki i zawiłą ścieżką dźwiękową. Umysł Sassoon wypełniony jest abstrakcyjnością, która owocuje niezwykłymi współpracami. Wraz z naukowcami stworzył serię “niemożliwych instrumentów”, takich jak milowe trąby dmuchane smoczym ogniem czy gigantyczne rezonujące kratownice ze związanych mas i sprężyn. 

Roza Terenzi

Roza Terenzi
fot. @rozaterenzi, Facebook

Tak naprawdę nazywa się Katie Campbell. Przyjęła pseudonim Roza Terenzi od włoskiej astrofizyczki, Fiorelli Terenzi, która sygnały dźwiękowe z kosmosu zamieniła na muzykę. Przez lata doskonaliła i rozwijała swoje umiejętności, dzięki czemu stworzyła unikalny styl. Została zauważona w 2016 roku, stworzyła EP- dla Good Company i zdobyła przepustkę do świata australijskich klubów. 

Shackleton live

Shackleton
fot. juno.co.uk

Producent muzyki elektronicznej, współzałożyciel wytwórni Skull Disco i twórca Woe to the Septic Heart. W przeszłości jego styl muzyczny opisywano jako dubstepgarage i techno, jednak wydawnictwa z 2010 roku zaprezentowały inną paletę dźwięków – minimalizm oraz dark ambient. Słynie z tworzenia przygnębiającej atmosfery, poczucia napięcia i paranoi.  

Spectribe

Spectribe
fot. @SPECTRIBE, Facebook

Weteran polskich festiwali muzycznych, współpracował z takimi zespołami jak Skalpel, MiloopaOszibarack czy Igor Boxx. DJ, reżyser multimediów i dyrektor artystyczny Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Założył grupę SLAP, która od wielu latu działa na scenie muzyki elektronicznej. Efekty specjalne jego autorstwa można zobaczyć w nominowanym do Oscara filmie Królik po Berlińsku. 

VRIL

VRIL
fot. @vrilofficial, Facebook

Niezbyt wiele wiadomo na temat tego niemieckiego artysty. To tajemnicza postać świata techno, ukrywająca się w cieniu. Jego sety są głębokie i hipnotyczne, z akcentami eksperymentu i ambientu. Przekonajcie się kim jest Vril podczas Up to Date Festival. 

Wielki powrót Ambient Parku

Po sześciu latach przerwy powraca Ambient Park! To wydarzenie towarzyszące Up To Date Festival. W tym roku przeprowadziło się z Parku Planty do Parku Konstytucji 3 Maja, gdzie w otoczeniu relaksującej fauny i flory wybrzmią hipnotyzujące dźwięki. Nie możecie się już doczekać festiwalu? Mamy dobrą wiadomość – Aleja Ambientowa czeka na was już 14.08.2021. 

Ambient Park 2021 – kto wystąpi?

Michał Wolski & Grzegorz Bojanek live 

Michał Wolski & Grzegorz Bojanek
fot. @bojanek.sound, Facebook; @michalwolskimusic, Helena Majewska, Facebook

Bojanek to jeden z najważniejszych polskich twórców muzyki ambientowej, a Wolski cieszy się uznaniem w świecie techno i elektroniki. Ten wyjątkowy duet zaprezentuje utwory z wydanego w tym roku wspólnego wydawnictwa zatytułowanego Oxygen, inspirowanego górskimi dolinami i szczytami. Obaj uwielbiają tworzyć muzykę na żywo, co w połączeniu z ich wyczuciem estetyki zapewni wspaniałe przeżycie dla słuchaczy. 

Daniel Szlajnda

Daniel Szlajnda
fot. Filip Blank, polskieradio.pl

Znany jako Daniel Drumz i DJ Taśmy Trzaski. Obraca się wśród brzmień nawiązujących do początków hip-hopu, a także funku i soulu. W tym roku wydał album Komorebi, pod którym pierwszy raz podpisał się swoim imieniem i nazwiskiem. Prace nad nim trwały cztery lata, a tytuł w języku japońskim oznacza “rozproszone światło słoneczne przedzierające się przez korony drzew”Szlajnda przedstawia w nim zarówno delikatną i piękną naturę, jak i jej ciemną stronę, pełną bezwzględności i brutalności.  

Botanica

Botanica
fot. @sayyestobotanica, Facebook

Wokół tego DJ-a i producenta roztacza się aura tajemniczości – nikt dokładnie nie wie kim on jest. W swoim projekcie Botanica łączy dub techno i house z dźwiękami płynącymi z natury. Nic więc dziwnego, że jego nagrania pełne mistycznej energii były wykorzystywane w produkcjach filmowych, ćwiczeniach jogi, aplikacjach wspomagających relaks i medytację oraz jako tło do wystaw designu. 

Dtekk

Dtekk

Pomysłodawca, koordynator i dyrektor programowy Up to Date Festival we własnej osobie, autor sloganu “Pozdro techno” oraz rodowity białostoczanin. Człowiek wielu talentów. Konsekwentnie miksuje to, co najlepsze w techno i electro, a do tego interesuje się muzyką eksperymentalną, ambientową i italo disco (to ostatnie ma specjalne miejsce w jego repertuarze). Jędrzej Dondziło jako DJ wystąpił na scenach w całej Polsce i w Europie, m.in. na festiwalu Unsound i Porto’s Gare.

up to date festival ambient park 2021 1 Sprawdź, kto zagra na Up To Date Festival 2021!

Bilety dla osób 50+ i pocztówkowa akcja

Czy wśród czytelników mamy osoby, które ukończyły 50 lat? Up to Date Festival przygotował świetną ofertę dla nieco starszych fanów muzyki! Każdy, kto na torcie zdmuchuje więcej niż 50 świeczek, może za darmo uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych odbywających się na Stadionie Miejskim, gdzie znajdują się trzy sceny: Beats. Scena Jelenia, Pozdro Techno i Czwarta Scena Czwórki. Wystarczy jedynie dowód osobisty i potwierdzenie szczepienia (w aplikacji mObywatel lub wydruk z profilu pacjent.gov.pl). 

W przerwie pomiędzy koncertami dajcie znać swoim babciom i znajomym, że żyjecie i świetnie się bawicie. Odwiedźcie kramik “Wyślij Pocztówkę do Babci”, napiszcie serdeczne pozdrowienia i wyślijcie pocztówkę ze stolicy techno. 

Wszyscy jesteśmy ogórkami

Sprawdźcie, jaki spot promocyjny przygotowali dla was organizatorzy Up to Date Festival 2021!

Gdzie kupić bilety?

Ceny biletów na koncerty podczas Up To Date Festival 2021 zaczynają się już od 45 zł i  są dostępne online na:

Jak informują organizatorzy, uruchomienie nowej puli biletów oznacza zamknięcie starej puli i zmianę cen. Nowa pula na początku jest dostępna tylko dla osób, które oświadczą poprzez checkbox, że są zaszczepione. Po uporządkowaniu informacji o byciu lub niebyciu zaszczepionym wśród osób, które już dokonały zakupu, organizatorzy ogłoszą uruchomienie dodatkowych biletów dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.  

up to date festival 2021 1 Sprawdź, kto zagra na Up To Date Festival 2021!

Zobacz też: https://hiro.pl/diamentowa-plyta-jak-zdobyc-ja-w-polsce/

Diamentowa Płyta. Jak zdobyć ją w Polsce?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News