DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE 25 maja w Polsce na Silesia Beat!

Dimitri Vegas & Like Mike
Dimitri Vegas & Like Mike

Już 25 maja przestrzeń PreZero Arena Gliwice zamieni się w tysiące metrów parkietu tanecznego. Silesia Beats to nie tylko festiwal muzyki elektronicznej, to wspólna celebracja, radość i niesamowita atmosfera. To nowoczesne miejsce, gdzie różnice stają się siłą, a muzyka działać będzie jak uniwersalny język, łączący wszystkich uczestników!

Ponad 20 artystów, 10 godzin szaleństwa, 3 sceny i specjalna oprawa audiowizualna – Silesia Beats

Silesia Beats to emocje. To wizualna uczta. To godziny spędzone wśród najwyższej jakości nagłośnienia, setów światowej sławy gwiazd elektroniki, tysiące kroków na parkiecie i niezapomniane wspomnienia.

Rezydenci Tomorrowland, właściciele wytwórni Smash The House, 10-krotni twórcy i współtwórcy hymnu Tomorrowland, 2-krotni wygrani plebiscytu Top 100 DJs według DJ Magazine, a do tego trzykrotni zwycięzcy Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego belgijskiego wykonawcy. Główni Artyści DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE swoim show przeniosą Was w świat i magię największych festiwali!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Holenderski DJ, producent, pionier gatunku futurehouse oraz laureat w pierwszej dziesiątce rankingu Top 100 DJs według DJ Mag. DON DIABLO ikona współczesnej tanecznej elektroniki zabierze Was do przyszłości i sprawi, że ta noc, na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Silesia Beats to nie tylko główni headlinerzy, to również ponadczasowe i legendarne nazwiska! To obecne gwiazdy festiwalowych i klubowych scen, to również młode i wyjątkowe talenty! Silesia Beats to prawdziwa mieszanka wybuchowa najlepszych dźwięków w różnych stylach!

Silesia Beat line-up

WESTBAM – MOGUAI – JUICY M – MARTIN JENSEN – MR.BLACK – STEFF DA CAMPO – AZTECK – MEROW – C-BOOL – DJ KUBA & NEITAN – ADAM DE GREAT – DUSS – NEEVALD – DOBRAFAZA – MICHAŁ LAZAR – SIASIA – ROKO – MESZI

… i wielu innych, doskonałych Artystów urozmaici 10 godzin zabawy na 3 scenach.

Specjalne strefy gastronomiczne, chill&relax oraz VIP, pozwolą na odpowiednie naładowanie baterii i imprezowe spotkania z przyjaciółmi.

W ramach wydarzenia uruchamiamy SILESIA BEATS DJ CONTEST, którego zwycięzcy wystąpią na Mainstage oraz Club stage – oficjalnie otwierając wydarzenie! Szczegóły konkursu przedstawione zostaną na Instagramie oraz Facebooku wydarzenia.

Starannie przygotowana specjalna oprawa audio-wizualna, animacje, dodatkowe atrakcje, występy międzynarodowych gwiazd, przeniosą Was – społeczność SILESIA BEATS w nowoczesny wymiar rozrywki, szaleństwa i tańca.

Oficjalnym partnerem wydarzenia jest Miasto Gliwice.

Bilety dostępne na ebilet.pl

Organizatorzy Silesia Beat

PMG Group

Firma działająca nieprzerwanie na rynku polskim i europejskim od 18 lat! Doskonale znana fanom elektroniki z niezliczonej ilości zorganizowanych imprez, koncertów, występów i często własnych autorskich oryginalnych projektów. Tylko w roku 2023, była odpowiedzialna za ponad 100 bookingów międzynarodowych nazwisk. Potężne doświadczenie zdobyte na płaszczyznach szeroko rozumianego rynku muzycznego, show-biznesu, rozrywki i marketingu, skutkuje współpracą z największymi i najbardziej wymagającymi artystami, agencjami, festiwalami, klubami czy światowymi brandami. PMG to kompleksowe i skuteczne rozwiązania. www.pmggroup.pl

Zobacz też: Superbohaterowie. 7 najważniejszych grup superbohaterskich

Superbohaterowie. 7 najważniejszych grup superbohaterskich

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News