BOVSKA wystąpi w Stacji Mercedes

Kobieta z czarnym wiankiem z kwiatów na głowie

Już w najbliższy piątek 5 sierpnia na warszawskim Powiślu wystąpi Bovska. Przez wielu uważana za jeden z najważniejszych debiutów zeszłego roku. Szersza publiczność zna ją przede wszystkim z singla „Kaktus”, który na YouTubie ma już blisko 4 mln wyświetleń.

O wokalistce zrobiło się głośno dzięki jednemu z popularnych seriali, za którego soundtrack odpowiadała. Ale nawet bez takiej promocji jej oryginalna twórczość i osobowość prędzej czy później zostałaby zauważone. Bovska korzysta z szerokiej gamy środków artystycznego wyrazu. Podkreśla także, jak wielkie znaczenie mają dla niej eksperymenty artystyczne oraz wizualna warstwa muzyki. To efekt jej drugiej pasji: rysowania. Łączenie obu dziedzin widać przy okazji  teledysków, wizerunku scenicznego oraz oprawy koncertów.

W warstwie tekstowej artystka często sięga po metafory oraz bawi się znaczeniami poszczególnych słów. Nie unika również idealnie dobranych do kontekstu skrótów myślowych.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Bovska ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er, Orange Warsaw Festival, Slot Art Festiwal, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News