Różowa rewolucja Jadena Smitha. Młody artysta otworzył food truck dla bezdomnych

Chłopak ubrany na czarno w różowych włosach z uniesioną lewą ręką

Dzień przed swoimi 21. urodzinami, Jaden Smith otworzył food truck, który będzie karmić bezdomnych w Los Angeles.

Jaden Smith wydał nowy album zatytułowany ERYS. Krążek jest odpowiedzią na wydany dwa lata wcześniej SYRE. Pod nazwą ukrywa się alter-ego Smitha. To historia młodego mężczyzny o imieniu Erys. Mieszka w Los Angeles, ale jest w świecie, w którym Los Angeles zostało prawie zniszczone. Ale tak bardzo troszczy się o miasto i jego ziomki i upewnia się, że jest liderem pokolenia – tłumaczy w rozmowie z magazynem Rolling Stone.

Mogłoby się wydawać, że wizja ratowania świata przez fikcyjne postacie brzmi dość utopijnie. Jednak Jaden nie rzuca słów na wiatr i otwiera charytatywną restaurację. Food truck I Love You Restaurant ma być miejscem, które nakarmi bezdomnych w Los Angeles. Restauracja na kółkach będzie serwować wegańskie potrawy na Skid Row. Artysta ogłosił to przedsięwzięcie na swoim Instagramie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BzopCYzAsb3/

Smith napisał, że jest to ruch, który ma dać ludziom to, na co zasługują, czyli zdrowe, wegańskie jedzenie za darmo. Jednodniowa akcja wydaje się być nie tyle chwytem marketingowym, a ideą godną uwagi. Fani w komentarzach już mówią o nim jak o bohaterze. Smith idzie w ślady swojego różowego alter-ego – ERYS i wychodzi na prowadzenie pokolenia, które może naprawić błędy poprzedników. W młodości siła, a to należy obserwować.

Tekst: Aleksandra Siążnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News