Różowa rewolucja Jadena Smitha. Młody artysta otworzył food truck dla bezdomnych

Chłopak ubrany na czarno w różowych włosach z uniesioną lewą ręką

Dzień przed swoimi 21. urodzinami, Jaden Smith otworzył food truck, który będzie karmić bezdomnych w Los Angeles.

Jaden Smith wydał nowy album zatytułowany ERYS. Krążek jest odpowiedzią na wydany dwa lata wcześniej SYRE. Pod nazwą ukrywa się alter-ego Smitha. To historia młodego mężczyzny o imieniu Erys. Mieszka w Los Angeles, ale jest w świecie, w którym Los Angeles zostało prawie zniszczone. Ale tak bardzo troszczy się o miasto i jego ziomki i upewnia się, że jest liderem pokolenia – tłumaczy w rozmowie z magazynem Rolling Stone.

Mogłoby się wydawać, że wizja ratowania świata przez fikcyjne postacie brzmi dość utopijnie. Jednak Jaden nie rzuca słów na wiatr i otwiera charytatywną restaurację. Food truck I Love You Restaurant ma być miejscem, które nakarmi bezdomnych w Los Angeles. Restauracja na kółkach będzie serwować wegańskie potrawy na Skid Row. Artysta ogłosił to przedsięwzięcie na swoim Instagramie.

Smith napisał, że jest to ruch, który ma dać ludziom to, na co zasługują, czyli zdrowe, wegańskie jedzenie za darmo. Jednodniowa akcja wydaje się być nie tyle chwytem marketingowym, a ideą godną uwagi. Fani w komentarzach już mówią o nim jak o bohaterze. Smith idzie w ślady swojego różowego alter-ego – ERYS i wychodzi na prowadzenie pokolenia, które może naprawić błędy poprzedników. W młodości siła, a to należy obserwować.

Tekst: Aleksandra Siążnik

Komentarze
Różowa rewolucja Jadena Smitha. Młody artysta otworzył food truck dla bezdomnych
Oceń artykuł