Roksa przestaje istnieć

roksa

Portal Roksa kończy działalność! Może to być ogromny zawód dla wszystkich, którzy mają pewien sprecyzowany pomysł na spędzanie swojego wolnego czasu; tym bardziej, że próżno obecnie w Polsce szukać alternatyw o równie wysokiej renomie.

Czym była Roksa?

Jeśli ktoś nie wie, czym zajmował się portal Roksa.pl, to wytłumaczyć można to bardzo subtelnie. Jeśli jakiś pan chciał ulżyć jednej z kluczowych potrzeb fizjologicznych, odzywał się do jednej z pań, których zdjęcia oraz ofertę znalazł na tej stronie. Był to jeden z najbardziej popularnych portali tego rodzaju w naszym kraju. Cieszył się dużym zainteresowaniem oraz tysiącami ogłoszeń z każdego średniego i większego miasta w Polsce. W superlatywach na temat strony rapuje Adi Nowak w jednym z utworów ze swojego najnowszego albumu:

Dlaczego Roksa cieszyła się takim uznaniem?

Można było również pochwalić fakt, że w miarę możliwości wszystkie nowe profile były dokładnie weryfikowane pod względem tego, czy oferta jest prawdziwa i czy nie istnieje ryzyko oszustwa. Ciekawą opcją była również możliwość dzielenia się wrażeniami ze spotkań z paniami stamtąd – komentarze tego rodzaju można było wystawić pod profilem osoby, z którą mieliśmy danego dnia przyjemność się spotkać. A trzeba przyznać, że możliwość zrecenzowania usług jest w obecnych czasach niezwykle istotne w każdej branży!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dlaczego Roksa kończy działalność?

Obecnie niestety nie za wiele wiadomo na temat tego, dlaczego Roksa się zamyka. Co bardziej ośmieleni panowie spotkali się dziś z komunikatem o następującej treści:

ROKSA

UWAGA! Działalność portalu ROKSA.pl została zawieszona!
Niestety, ale dalsze świadczenie usługi nie może być zrealizowane.       
Szczegółowe wyjaśnienia przekażemy jak tylko będzie to możliwe.

Jak to możliwe, że ktoś zamyka dobrze hulającą stronę? Nie wiemy, ale natura nie lubi próżni, więc zapewne w najbliższym czasie będziemy świadkami narodzin nowego medium służącego do spotykania się na seks za pieniądze – sądząc po popularności oraz renomie portalu Roksa, ssanie na tego rodzaju usługi jest poważne.

Zobacz także: Filmy, w których aktorzy naprawdę uprawiają seks

3.9/5 - (9 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News