Ras One prezentuje teledysk do „Witam Konsumenta”

Ras One prezentuje teledysk do „Witam Konsumenta”

„Witam Konsumenta” to trzeci teledysk promujący nowy album producenta Ras One’a pod tytułem „R”.

Ras One feat. Mada w „Witam Konsumenta”

W trzeciej odsłonie singla na oldschool’owym beat’cie zaszczycił swoją osobą reprezentant rapo’wego warszawskiego składu WCK – Mada. Obaj artyści stworzyli potężną dawkę prawdziwego hip-hop’u dla słuchaczy, która łączy wiele pokoleń słuchaczy zarówno tych starszych i młodszych.

Jak można dobrze i wyraźnie usłyszeć w refrenie „Nigdy im się to nie znudzi”. Dodatkowo gościnnie w utworze pojawił się DJ Qmak, który podkreślił to swoimi cut’ami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ras One powoli odkrywa kolejnych nowych artystów z nadchodzącej płyty teledyskami. Na swoim Instagramie przedstawił front okładki swojej najnowszej płyty oraz oznaczył wielu znanych artystów z polskiej rap’owej sceny zarówno młodych jak i jej weteranów.

iwo 23 9 3 Ras One prezentuje teledysk do „Witam Konsumenta”

Goście na albumie Ras One’a

Na albumie będzie można będzie usłyszeć zarówno młode jak i starsze pokolenie, które niegdyś dawało podwaliny pod wspaniałą kulturę czterech elementów w Polsce.

W gronie nich znaleźli się artyści tacy jak: Obywatel MC (znany jako również Kear Deluks), GandiGanda (PCP PARK), Nullo (Trzeci Wymiar), BU, Bas Tajpan, Mikee APG Skład, MADA WCK, Cira, Hukos, LUCK7, Plako Wajber, Bejs, Emce One, Adi Paw, Mistyk Wariat & Bary a wyjątkiem i rodzynkiem wśród tak dużej ilości mężczyzn znalazła się Agnieszka Walczak wspaniała wokalistka obdarzona talentem zarówno w wokalnym jak i rapowym.

Oprócz polskich raperów Ras One zaprosił do współpracy również amerykańskich weteranów: Shyheim A.K.A. The Rugged Child – związanego od najmłodszych lat z Wu-Tang Clan’em oraz El Da Sensei, członka historycznej ekipy The Artifacts.

Jak będzie brzmiało „R”?

Patrząc na styl i brzmienie beat’ów producenta nikt nie będzie miał wątpliwości, że to 100% Hip-Hop’u w czystej postaci zebrany na jego albumie. Styl tworzenia beat’ów przez Ras One’a jest bardzo charakterystyczny jak krótko cięte sample oraz sposób ich wybijania na padach MPC – to wszystko wprowadzi każdego fana rap’owej kultury w piękny świat truschool’u, którego ostatnio trochę brakuje patrząc na obecną rap scenę w Polsce.

Zobacz też: Olsztyn Green Festival 2023 – magiczna aura i dobra energia

Olsztyn Green Festival 2023 w magicznej aurze i z dobrą energią

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News