Ralph Kaminski nagrał singiel promujący film “Moje wspaniałe życie”

Ralph Kaminski "Pięć minut łez"

Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie muzycznej stworzył cover popularnego utworu z lat 70. Pięć minut łez pojawi się w najnowszym filmie Łukasza Grzegorzka, opowiadającym historię Jo, kobiety prowadzącej podwójne życie.  

Utwór oryginalnie wykonywany jest przez Halinę Żytkowiak, znaną z kariery solowej, a także z zespołów Tarpany, Amazonki i Trubadurzy. Pięć minut łez pochodzi z jej solowej płyty Jestem tylko dziewczyną, wydanej w 1978 roku. Jesteście ciekawi, co przygotował Ralph Kaminski? Posłuchajcie jego wersji hitu sprzed lat! Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk został opublikowany na kanale wytwórni FONOBO Label, na co dzień współpracującej z Ralphem.  

Moje wspaniałe życie – o czym jest ten film?

To komedia obyczajowa, w której główną bohaterką jest Joanna (Agata Buzek). Świetnie odnajduje się w różnych rolach, jest troskliwą córką, wyluzowaną mamą, lubianą nauczycielką i świetną żoną. Problem tkwi w tym, że Jo w żadnej z tych ról nie czuje się sobą, co skutkuje prowadzeniem podwójnego życia i skrywaniem wielkiej tajemnicy. Czy życie Joanny jest wspaniałe? Może. Ale czy to na pewno jej życie? Przekonacie się o tym już 29 października 2021, gdy Moje wspaniałe życie trafi do kin. 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Agacie Buzek towarzyszyć będą Jacek Braciak oraz Adam Woronowicz. Jak obiecują twórcy, będziecie trzymać kciuki za każdą postać przez nich graną. Muzykę do filmu skomponował Piotr Emade Waglewski, a na ekranie pojawi się legendarny czeski bard, Jaromir Nohavica. Za produkcję odpowiada Natalia Grzegorzek z Koskino. 

Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Miasto Wrocław i Dolny Śląsk poprzez Dolnośląski Konkurs Filmowy oraz program MEDIA Kreatywnej Europy. Koproducentem jest Dolnośląskie Centrum Filmowe, a rodzinne miasto reżysera, czyli Gmina Nysa, wspiera film jako partner.  

Występują: Agata Buzek, Małgorzata Zajączkowska, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Adam Woronowicz, Wiktoria Wolańska
Reżyseria: Łukasz Grzegorzek
Scenariusz: Łukasz Grzegorzek
Gatunek: Komedia obyczajowa

Zobacz też: Filmy idealne na lato

Filmy idealne na lato

Tekst: Aleksandra Oleksiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News