Categories: artfilmwydarzenia

Premiera filmu "LOVE" z udziałem reżysera + after party w MOMU

Już 25 sierpnia o godz. 20:30 w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się uroczysta premiera  „LOVE” z udziałem reżysera – Gaspara Noé, a tuż po niej oficjalne after party w MOMU.

Bezkompromisowy i śmiały reżyser tym razem ukazuje historię miłosnego trójkąta w odważnym filmie, zrealizowanym techniką 3D i z kamerą wkracza do łóżka bohaterów, by w przełomowy wizualnie sposób ukazać fizyczną stronę miłości.

Autorem zdjęć jest stały współpracownik Gaspara Noé, Benoît Debie, który ma na swoim koncie także pracę przy „Spring Breakers”. Dwaj twórcy połączyli siły, by w śmiałym i świeżym stylu pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Zaprezentowany na festiwalu w Cannes, film zawiera najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne. Dostępny w 2D i 3D.

-Miłość to oślepiające światło, genetyczna potrzeba, odmienny stan świadomości, ciężki narkotyk, choroba psychiczna, gra o władzę – to sperma i łzy – wyjaśnia sam Gaspar Noé.

Film, który swoją premierę miał na festiwalu w Cannes, od sierpnia będzie można zobaczyć również na polskich ekranach. Pokaz filmu odbędzie się  w technologii 3D. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina Muranów.  Trzeba jednak pamiętać, że to film wyłącznie dla widzów dorosłych. Zawiera śmiałe sceny erotyczne.

Po pokazie filmu „LOVE” w pobliskim MOMU. Gastrobarze (ul. Wierzbowa 9/11, przy placu Teatralnym) odbędzie się oficjalne after party po premierze filmu. MOMU. będzie czekać na gości nie tylko z dopasowaną do ścieżki dźwiękowej muzyką. Na ten wieczór też wraz z Martini przygotowano drink „Love”, czyli wyjątkowe połączenie Martini i Tonicu. Dodatkowo, atmosferę podgrzewać będzie występ DJ Pani Bum.

„LOVE” w kinach od 28 sierpnia 2015. Wydarzenie: http://on.fb.me/1NxysLP.

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

8 godzin ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

20 godzin ago

STARIUM.CX™ – kolekcja [THE CXDE*]

STARIUM.CX™ to wisienka na torcie polskiego streetwearu. Marka właśnie zaprezentowała nową kolekcję kapsułową zatytułowaną –…

2 dni ago

Sztuka obserwacji oczami Oleksandry

Ukraińska fotografka Oleksandra zatrzymuje modelki i modeli w swoich kadrach rodem z dwutysięcznego roku. Zdjęcia,…

2 dni ago

Netflix Anime – najlepsze anime, które obejrzysz na Netflixie

Filmy i seriale, które przywędrowały do nas z Japonii, cieszą się niesłabnącą popularnością od lat.…

3 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Michel Houellebecq

Skandale wokół Houellebecqa ostatnio ucichły. „Mapę i terytorium”, która ukazała się w październiku nakładem W.A.B.,…

4 dni ago