Praca marzeń: restauracja szuka studenta do testowania pizzy

Dziewczyna leżąca na łóżku z pizzą

Oczywiście marzeń dotyczących kariery zawodowej jest wiele. Marzenia te zmieniają się z biegiem lat i często z tych górnolotnych o byciu przykładowo astronautą, kończymy na tych, żeby po prostu mieć pracę. A gdyby tak… dostawać wypłatę za jedzenie pizzy?

Gdy już poszukujemy pracy, często oczekiwania przyszłego pracodawcy rozmijają się z naszym doświadczeniem i trudno o kompromis w tej dziedzinie. Jednak do tej pracy, która została podana w tytule, jesteśmy pewni, że wszyscy mamy bardzo wysokie kwalifikacje!

https://www.instagram.com/p/BmvMVDhnGxa/?taken-by=pizzapilgrims

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Pizza Pilgrims, restautracja w Anglii poszukuje studenta, który odpłatnie będzie się zajmował testowaniem pizzy. Oznacza to, że nie tylko codziennie będziecie mieć jedzenie za darmo, ale także skromne 1500 funtów na Wasze wydatki.

Kandydaci będą musieli wypełnić kwestionariusz w formie pizzy (to jedno z tych zdań, które nie myśleliście, że przeczytacie) oraz nagrać wideo, dlaczego to właśnie ta osoba powinna zgarnąć tę posadę. Aplikacje będzie można składać od 17 września, a finał całej rekrutacji nastąpi 15 października.

Wszystkie potrzebna informacje znajdziecie tutaj.

https://www.instagram.com/p/BlS8kgBHzqc/?taken-by=pizzapilgrims

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News