Netflix kończy rok 2019 z przytupem! Wybieramy dla was najlepsze grudniowe premiery

Grudzień dosłownie za rogiem, więc czas na program zatytułowany grudzień na Netflix! Co nas czeka w tym wyjątkowym miesiącu?

Chociaż na ten moment nie możemy wam obiecać śnieżnych świat, to możemy zapewnić, że Netflix nie zawiedzie was w ostatnim miesiącu 2019 roku. Zanim przywitamy rok 2020, na Netflix pojawi się jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji, czyli Wiedźmin! Ale to oczywiście nie wszystko. Co jeszcze polecamy obejrzeć na Netflix w grudniu? Sprawdźcie poniżej!

1. Facet na święta

Zmęczona uszczypliwymi komentarzami rodziny wieczna singielka Johanne postanawia szybko znaleźć partnera, którego mogłaby zabrać do domu na Święta.

Premiera: 5 grudnia

2. Księżniczka mafii

Angie dorastała w cieniu swojego powiązanego z mafią ojca. Teraz jednak sprzeciwia się jego woli i zaczyna pracować w tajnej ochronie znanej aktorki.

Premiera: 6 grudnia

3. Pełniejsza chata: Sezon 5

Chata jest jeszcze pełniejsza — pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy.

Premiera: 6 grudnia

4. Wiedźmin

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Premiera: 20 grudnia

5. Ty: Sezon 2

Mroczny dramat powraca z drugim sezonem. Joe za bezpieczną kryjówkę wybrał Los Angeles. Czy uda mu się zacząć wszystko od nowa?

Premiera: 26 grudnia

6. Historia małżeńska

Noah Baumbach przedstawia przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. W rolach głównych Scarlett Johansson i Adam Driver.

Premiera: 6 grudnia

7. Dwóch papieży

W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.

Premiera: 20 grudnia

8. Jack Whitehall: Święta z moim ojcem

W tym zwariowanym gwiazdkowym programie Jack Whitehall próbuje wprowadzić swojego drętwego ojca w świąteczny nastrój.

Premiera: 12 grudnia

9. Nadal mało?

Rate this post