Najlepsze lumpeksowe triki: jak znaleźć perełki w second-handzie?

Postać z kreskówki stojąca na tle czarno-białym wieszaków

Dzisiaj zabieramy Was na wycieczkę do second-handu! Mamy dla Was 5 trików, dzięki którym znajdziecie prawdziwe perełki w lumpeksie. Zapraszamy na szybki haul zakupowy.

Dział, który interesuje nas najbardziej, to oczywiście dział odzieżowy. Dzieli się on na wiele części. Oto proste triki na to, jak w tego typu sklepach znaleźć coś fajnego!

Czytaj również: 5 najlepszych aplikacji modowych, które warto pobrać

#1 Czas i cierpliwość

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wybieraj się na zakupy w second-handzie tylko wtedy, gdy masz czas, aby wszystko przejrzeć. 5-minutowa wizyta w lumpeksie nie ma najmniejszego sensu. Potrzebny jest czas i cierpliwość.

Budynek z lumpeksem w Nowym Jorku

#2 Przejrzyj każdą rzecz

W stercie ciuchów można znaleźć prawdziwe perełki. Dlatego przeglądajcie dosłownie wszystko, co wpadnie w Wasze ręce. Starajcie się nie omijać nawet jednego wieszaka, bo tym sposobem, wielokrotnie, znajdziecie coś ekstra.

sss Najlepsze lumpeksowe triki: jak znaleźć perełki w second-handzie?

 

#3 Sprawdzajcie składy ubrań

Warto sprawdzić skład każdej części garderoby. Zwracajcie uwagę na materiały wysokiej jakości! W ten sposób możecie znaleźć świetną rzecz, na przykład wykonaną z jedwabiu, praktycznie za grosze.

difference Najlepsze lumpeksowe triki: jak znaleźć perełki w second-handzie?

#4 Nie ograniczajcie się

Wiele rzeczy znajdujących się często na dziale męskim jest unisex. Można znaleźć tam między innymi klasyczne t-shirty z ciekawymi nadrukami, których zazwyczaj jest po prostu mnóstwo. A potem zabawcie się w małe DIY. Przerabianie ciuchów to najlepsza część zabawy.

VIDARON stara maszyna do szycia 2 Najlepsze lumpeksowe triki: jak znaleźć perełki w second-handzie?

#5 Róbcie przemyślane zakupy

Nie kupujcie czegoś, tylko dlatego, że jest ładne i tanie. Starajcie się kupować takie rzeczy, które przede wszystkim się Wam przydadzą. Jeśli wydajecie pieniądze, to róbcie to ze zdrowym rozsądkiem.

image Najlepsze lumpeksowe triki: jak znaleźć perełki w second-handzie?

Tekst: Magdalena Stasiuk

4.3/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News