Erotyka nie musi być wulgarna: prace anonimowego artysty

Ilustracja przedstawiająca całująca się parę

Anonimowy francuski artysta tworzy ilustracje za pomocą zaledwie kilku linii. Jego subtelne rysunki, przedstawiające seksualność mają już ponad 700 tys. fanów na Instgramie.

Projekt nosi nazwę Petite Luxures. O jego autorze wiadomo jedynie tyle, iż jest dyrektorem artystycznym mieszkającym w Paryżu. Swoim ilustracjom poświęca 15 min dziennie. Fotografuje je i udostępnia na profilu na Instagramie.

W moich pracach erotyczne napięcie pochodzi z tego, jaka sytuacja kryje się za przedstawioną grafiką. Im mniej szczegółów, tym więcej miejsca dla wyobraźni odbiorcy.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Autor pozwala swoim odbiorcom na dowolną interpretację swoich ilustracji. Minimalistyczny charakter rysunków sprawia, że nie są one odbierane za zbyt wulgarne i niestosowne.

Rysunek przedstawiający nagą dziewczynę tyłem i zarys głowy chłopaka i dziewczyny stojących po jej obu stronach Rysunek przedstawiający kobietę od talii do ud, z zakrytymi częściami intymnymi gałązką Rysunek przedstawijący dwie dziewczyny trzymające się za ręce i całujące się Rysunek przedstawijący dziewczynę siedzącą na pralce Rysunek przedstawiający wypiętą kobietę i dłoń na jej pośladkach

Tekst: Magdalena Paszt 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News