InPost Fresh – zakupy w aplikacji z dostawą

Świeże warzywa i owoce w sklepie

InPost rozszerza swoją działalność nie tylko o kolejne kraje, ale także o nowy rodzaj usługi. Polacy uwielbiają paczkomaty InPost, dzięki którym firma zrewolucjonizowała przesyłek kurierskich. Prostota i funkcjonalność, to główne cechy InPost, które teraz umożliwią klientom także wygodne zakupy online. Koniecznie przeczytajcie o nowej aplikacji InPost Fresh i sprawdźcie, czy u was ta opcja jest już dostępna.

InPost Fresh – co i jak zamówimy?

Właśnie startuje InPost Fresh. Dostępna już aplikacja InPost Fresh, to szybki sposób na zamówienie produktów z dostawą pod drzwi. Obecnie, InPost współpracuje z dwoma partnerami – Makro i Carrefour.

W ofercie  InPost Fresh znajdziecie tysiące produktów uporządkowanych w przejrzyste kategorie. Dodatkowo podczas zakupów wybierając opcję „cała Polska” zobaczysz bestsellery, czyli produkty najczęściej używane przez innych użytkowników. Z InPost Fresh wasze zakupy będą zawsze przemyślane i udane!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Główne kategorie produktów InPost Fresch:

  • kosmetyki i higienia
  • porządki/chemia
  • produkty spożywcze
  • dla zwierząt

Można zamówić zakupy z datą na dzisiaj lub na inne dni, dzięki czemu możemy łatwo zaplanować ich odbiór. Można też zamówić do specjalnych paczkomatów.

Jak dowożone są zakupy w InPost Fresch?

Zakupy przewożone są transportem InPost w kontrolowanej temperaturze zgodnie z rekomendacjami producenta, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że produkty zachowają swoją jakość i świeżość. Udostępniono dwie formy płatności – przedpłatę (Blik, szybki przelew i karta) lub przy pomocy karty i Blika przy odbiorze od kuriera, a także możliwość zamówienia „na dzisiaj” lub konkretny dzień o konkretnej godzinie.

samochody inpost fresch InPost Fresh - zakupy w aplikacji z dostawą

Oprócz zakupów aplikacja ma także funkcje dodatkowe. Można przy jej pomocy pomocy śledzić poszczególne etapy realizacji zamówienia. Dostawa zakupów w ramach InPost Fresh jest realizowana bezpośrednio pod adres klienta!

InPost Fresh – jak działa apka?

Możesz zarejestrować się w aplikacji InPost Fresh w kilka sekund! Wystarczy wpisać numer telefonu, a na twój numer zostanie wysłana wiadomość SMS z kodem. Po zalogowaniu możesz zacząć przygotowywać swoją listę zakupów oraz wybrać datę i opcje wysyłki. Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne podobnie jak w przypadku apki InPost do przesyłek. To czysta oszczędność czasu, który w innym przypadku musiałbyś poświęcić na stałe zakupy.

W najnowszej wersji aplikacja InPost Fresh umożliwia zamówienia na terenie całej Polski.

inpost Fresh apka inpost Fresh apka inpost Fresh apka

Darmowa dostawa kurierem lub Paczkomat®

Dostawa realizowana przez kuriera InPost lub przez Paczkomat® jest bezpłatna przy zakupach z minimalną wartością 40 . W przypadku zakupów „w Twoim mieście” z Carrefour lub Makro minimalna kwota zakupu artykułów spożywczych to 100 zł. 

Nie musisz martwić się o posiadanie gotówki w domu, aby opłacić swoje zamówienie. Podczas zakupów w opcji „w całej Polsce” możesz zapłacić online lub BLIK-iem. Kupując „w Twoim mieście”, zapłacisz za produkty za pomocą m.in. karty płatniczej lub BLIK-a u kuriera, a także poprzez płatności online!

Więcej na temat tego gdzie zrobić zakupy spożywcze online przeczytacie na oficjalnej stronie InPost Fresh.

 

Zobacz też: Przesyłki dla firm. Nowa usługa InPost dla sprzedających w necie

Przesyłki dla firm. Nowa usługa InPost dla sprzedających w necie

Materiał partnerski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News