5 najlepszych aplikacji modowych, które warto pobrać

na zdjęciu są ręce dziewczyny trzymającej telefon. korzysta ona z jakiejś aplikacji modowej

Codziennie rano zmagasz się z odwiecznym, kobiecym pytaniem: co założyć? Często znajdujesz inspirujące zdjęcia ze stylizacjami, ale nie masz już miejsca na zapisanie ich w telefonie? Znaleźliśmy dla Was najlepsze aplikacje modowe, które z pewnością ułatwią życie niejednej dziewczynie. 

W dzisiejszych czasach mamy wachlarz możliwości, jeśli chodzi o aplikacje na telefony komórkowe. Ich tematyka jest tak różnorodna, że nawet tradycjonaliści, oporni na nowinki technologiczne, znajdą coś ciekawego dla siebie. Jeśli zaś mowa o aplikacjach modowych, to z pewnością jest w czym wybierać. W poniższym zestawieniu znajdują się najciekawsze, naszym zdaniem, aplikacje o tematyce modowej, które powinna znać prawdziwa fashionistka.

Czytaj również: 5 aplikacji, które pomogą Ci lepiej zorganizować czas

CLOTIFY – aplikacja do tworzenia outfitów

logo aplikacji clotify do planowania stylizacji

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ta aplikacja działa jak wirtualna szafa. Wystarczy, że zrobisz zdjęcia swoim poszczególnym ubraniom, podepniesz pod daną kategorię (typu bluzka, sukienka) i zapiszesz. Dzięki temu będziesz mogła tworzyć zestawy na każdy dzień tygodnia z wykorzystaniem własnych ubrań znajdujących się w Twojej szafie! Dodatkowo aplikacja umożliwia udostępnianie swoich stylizacji innym użytkownikom, tak aby mogli oni doradzić Ci w wyborze tej najfajniejszej.

LOKO – Tinder dla ubrań

Screenshoty przedstawiające aplikację Loko czyli modowy Tinder

Nasza rodzima aplikacja stworzona na podobnej zasadzie co Tinder. Tutaj przeglądasz zdjęcia ubrań z polskich sklepów online i wybierasz te, które są według Ciebie najładniejsze. W lewo przesuwasz te ubrania, które do Ciebie nie pasują, a w prawo te, które uważasz za ciekawe. Klikając na dane ubranie, od razu możesz przejść na stronę sklepu, w którym ta rzecz jest dostępna.

PINTEREST – największa apka z modowymi inspiracjami

na zdjęciu jest logo aplikacji pinterest, a w tle mnóstwo zdjęć, które można znaleźć w tej aplikacji

Prawdziwa skarbnica inspirujących zdjęć. W tym miejscu możesz stworzyć tablice, gdzie będziesz mogła zapisywać zdjęcia, które Cię zainteresowały. Czy to buty, ubrania, torebki czy nawet inspirujące zdjęcia z lat 50. Najważniejsze, że wszystko jest w jednym miejscu, tak by w każdej chwili móc zasięgnąć inspiracji na nowe stylizacje.

THE HUNT – aplikacja do znajdowania ubrań po zdjęciach

Aplikacja do znajdowania ubrań po zdjęciach - HUNT

Znalazłaś gdzieś w internecie fajną rzecz, tylko nie wiesz gdzie ją kupić? Ta aplikacja Ci w tym pomoże. Wystarczy, że wrzucisz zdjęcie poszukiwanej przez siebie rzeczy, a społeczność The Hunt pomoże Ci ją namierzyć w sklepach online. Dodatkowo możesz też zamieścić swoje stylizacje, w tym celu, aby inne osoby korzystające z aplikacji wyraziły swoją opinię i doradziły Ci, co ewentualnie warto zmienić.

MADAMSALE – aplikacja z promocjami i wyprzedażami ubrań

logo aplikacji madamsale

Prawdziwa gratka dla łowczyń okazji. Dzięki tej aplikacji będziesz wiedziała o każdych promocjach czy wyprzedażach, jakie aktualnie są w sklepach. Możesz też zapisywać ubrania dostępne w sklepach online, a madamSale powiadomi Cię, kiedy dana rzecz będzie w niższej cenie. Chyba nie można prosić o więcej, prawda? 😉

Autorka artykułu: Julia Gugniewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News