5 najlepszych aplikacji modowych, które warto pobrać

na zdjęciu są ręce dziewczyny trzymającej telefon. korzysta ona z jakiejś aplikacji modowej

Codziennie rano zmagasz się z odwiecznym, kobiecym pytaniem: co założyć? Często znajdujesz inspirujące zdjęcia ze stylizacjami, ale nie masz już miejsca na zapisanie ich w telefonie? Znaleźliśmy dla Was najlepsze aplikacje modowe, które z pewnością ułatwią życie niejednej dziewczynie. 

W dzisiejszych czasach mamy wachlarz możliwości, jeśli chodzi o aplikacje na telefony komórkowe. Ich tematyka jest tak różnorodna, że nawet tradycjonaliści, oporni na nowinki technologiczne, znajdą coś ciekawego dla siebie. Jeśli zaś mowa o aplikacjach modowych, to z pewnością jest w czym wybierać. W poniższym zestawieniu znajdują się najciekawsze, naszym zdaniem, aplikacje o tematyce modowej, które powinna znać prawdziwa fashionistka.


Czytaj również: 5 aplikacji, które pomogą Ci lepiej zorganizować czas

CLOTIFY – aplikacja do tworzenia outfitów

logo aplikacji clotify do planowania stylizacji

Ta aplikacja działa jak wirtualna szafa. Wystarczy, że zrobisz zdjęcia swoim poszczególnym ubraniom, podepniesz pod daną kategorię (typu bluzka, sukienka) i zapiszesz. Dzięki temu będziesz mogła tworzyć zestawy na każdy dzień tygodnia z wykorzystaniem własnych ubrań znajdujących się w Twojej szafie! Dodatkowo aplikacja umożliwia udostępnianie swoich stylizacji innym użytkownikom, tak aby mogli oni doradzić Ci w wyborze tej najfajniejszej.

LOKO – Tinder dla ubrań

Screenshoty przedstawiające aplikację Loko czyli modowy Tinder

Nasza rodzima aplikacja stworzona na podobnej zasadzie co Tinder. Tutaj przeglądasz zdjęcia ubrań z polskich sklepów online i wybierasz te, które są według Ciebie najładniejsze. W lewo przesuwasz te ubrania, które do Ciebie nie pasują, a w prawo te, które uważasz za ciekawe. Klikając na dane ubranie, od razu możesz przejść na stronę sklepu, w którym ta rzecz jest dostępna.

PINTEREST – największa apka z modowymi inspiracjami

na zdjęciu jest logo aplikacji pinterest, a w tle mnóstwo zdjęć, które można znaleźć w tej aplikacji

Prawdziwa skarbnica inspirujących zdjęć. W tym miejscu możesz stworzyć tablice, gdzie będziesz mogła zapisywać zdjęcia, które Cię zainteresowały. Czy to buty, ubrania, torebki czy nawet inspirujące zdjęcia z lat 50. Najważniejsze, że wszystko jest w jednym miejscu, tak by w każdej chwili móc zasięgnąć inspiracji na nowe stylizacje.

THE HUNT – aplikacja do znajdowania ubrań po zdjęciach

Aplikacja do znajdowania ubrań po zdjęciach - HUNT

Znalazłaś gdzieś w internecie fajną rzecz, tylko nie wiesz gdzie ją kupić? Ta aplikacja Ci w tym pomoże. Wystarczy, że wrzucisz zdjęcie poszukiwanej przez siebie rzeczy, a społeczność The Hunt pomoże Ci ją namierzyć w sklepach online. Dodatkowo możesz też zamieścić swoje stylizacje, w tym celu, aby inne osoby korzystające z aplikacji wyraziły swoją opinię i doradziły Ci, co ewentualnie warto zmienić.

MADAMSALE – aplikacja z promocjami i wyprzedażami ubrań

logo aplikacji madamsale

Prawdziwa gratka dla łowczyń okazji. Dzięki tej aplikacji będziesz wiedziała o każdych promocjach czy wyprzedażach, jakie aktualnie są w sklepach. Możesz też zapisywać ubrania dostępne w sklepach online, a madamSale powiadomi Cię, kiedy dana rzecz będzie w niższej cenie. Chyba nie można prosić o więcej, prawda? 😉

Autorka artykułu: Julia Gugniewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News