Najgorsze tatuaże na świecie – zobacz 20 obleśnych dziar

najgorsze tatuaże kolaż

Tatuaże mają to do siebie, że zostają na zawsze – a nieumiejętnie wykonane mogą skutecznie uprzykrzyć życie. Każdy z nas na pewno naoglądał się już pięknych tatuaży, dlatego dla odmiany proponujemy najgorsze tatuaże na świecie.

Wybraliśmy dziary dziwne, absurdalne, źle zrobione, słowem – nieprzemyślane.

Najgorsze tatuaże – literówki

Niektórym tatuażystom warto uświadomić, że pewnych literówek nie da się poprawić – a szkoda, bo właściciele przedstawionych poniżej dziar na bank mogliby dać wiele, żeby tylko napis był poprawny.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Proponujemy przede wszystkim tatuaże muzyczne, na przykład ten z logo Metall… Met… zaraz, co?!

najgorsze tatuaże literówka w tatuażu meatallica
MEATALLICA

Zostając jeszcze na chwilę w tematyce legendarnych zespołów, warto pokazać jeszcze ten. Krąży po necie od lat i prawdopodobnie jest to literówka całkowicie przemyślana – wiadomo, żeby było fajnie i zabawnie. Mamy jednak cichą, nieco złośliwą nadzieję, że to jednak pomyłka tatuatora. Żeby było jeszcze fajniej i zabawniej.

najgorsze tatuaże literówka w tatuażu its is my life jon bovi
it’s is my life – Jon Bovi

Kolejny klasyk, który widzieliśmy już co najmniej kilka razy, ale nadal śmieszy. To jest najcudowniejsze połączenie na świecie – hybryda życiowego cytatu oraz paskudnej ortografii. Krem de la krem jeśli chodzi o najgorsze tatuaże.

najgorsze tatuaże
Lepiej żyć kródko ale intensywnie – czy tu nie brakuje przecinka przed “ale”?

Skoro już mowa o życiowych cytatach, tym razem po angielsku, proponujemy następujące potworki:

never dont give up tatuaż z błędem
Never don’t give up
najgorsze tatuaże literówka
No pen no gain

Kolejny tatuaż również możemy zaklasyfikować jako literówkę – chociaż jest nieco innej natury. Dziara została zrobiona prawdopodobnie przez wielkiego fana motoryzacji i ciężko uwierzyć, że naprawdę doszło do takiej pomyłki w kwestii numeracji poszczególnych biegów.

najgorsze tatuaże

Najgorsze tatuaże – szkaradne postacie

Niewielu tatuażystów potrafi robić dobrze wyglądające, realistyczne portrety. Praca przy tej konkretnej formie niesie ze sobą wiele ryzyka – niech dowodem na to będzie kolekcja okropnych portretów, które zgromadziliśmy.

Zacznijmy może od motywu religijnego – jakiś katolik zdecydował się na uwiecznienie Jezusa Chrystusa na swoim ramieniu. Czy zostało ukazane jego dobro, wielka moc i potęga? Czy patrząc na ten portret wiemy, że mamy do czynienia z jedną z najważniejszych postaci w historii? Tia…

jezus chrystus tatuaż
“Jezus Chrystus”

Realistyczne portrety mogą przedstawiać nie tylko człowieka, ale i zwierzę. W tym przypadku mamy do czynienia z hybrydą. 2 w 1. Kobieta i lew. Kobieta-lew, Lion Woman, najprawdopodobniej jedna z najnowszych postaci w nieustannie poszerzającym się uniwersum Marvela.

Aha, i zwróćcie uwagę na tę brodę…

kobieta lew
To miała być kobieta-lew…

Niektórzy ludzie decydują się również na uwiecznienie twarzy swoich dzieci. Jak się okazuje, jest to zabieg wielce ryzykowny, bo nie zawsze udaje się oddać w pełni ich urodę i urok osobisty. Niektóre portrety wyglądają jeszcze gorzej, kiedy porównamy je do zdjęć dzieciaków. Na przykład jak poniżej.

najgorsze tatuaże

Choć może brzmieć to absurdalnie, to istnieje również osoba, która zdecydowała się na wydziaranie… selfie zrobionego przez swoją – najprawdopodobniej – córkę. Efekty są… dziwne.

najgorsze tatuaże
Portret ukochanej…

Jeśli chodzi o najgorsze tatuaże w kategorii portrety realistyczne, nie sposób nie wspomnieć również o dziarach poświęconych idolom. Znaleźliśmy na przykład taką przedstawiającą Freddiego Mercury’ego. Nie wiemy, czy przewraca się w grobie, ale podejrzewamy, że tak.

najgorsze tatuaże
Portret Freddiego

Najgorsze tatuaże w dziwnych miejscach

Przedstawione wyżej najgorsze tatuaże są – co tu dużo mówić – obleśne, jednak wszystkie znajdują się w miejscach, które nie wydają się przesadnie dziwne. Większość osób ma dziary na rękach czy nogach i nie ma w tym nic niezwykłego. Znaleźliśmy jednak znacznie bardziej odważne tatuaże.

Na przykład panowie poniżej mogą chwalić się swoim sprytem, przebiegłością i rozsądkiem, słowem – mają oczy dookoła głowy.

najgorsze tatuaże

najgorsze tatuaże oczy na głowie

Wspominaliśmy już o tatuowaniu sobie swoich idoli. W tym nie ma nic nienormalnego. Nieco ekscentryczne mogą wydawać się jednak poczynania pewnego brazylijskiego influencera – postanowił, że wytatuuję sobie napis Elon Musk na… czole. Twierdzi, że to jego największy idol. Cóż, ten tatuaż to potwierdza, i to jak.

najgorsze tatuaże elon musk

Ta pani z kolei jasno i stanowczo przekazuje światu informacje na temat – najprawdopodobniej – woni wydobywającej się spod jej pach.

najgorsze tatuaże

Najgorsze tatuaże – pozostałe

Weźmy się jeszcze za najgorsze tatuaże, które trudno sklasyfikować.

Pan poniżej, posiadacz naprawdę imponującego brzucha, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich gabarytów i postanowił przekuć to w swoją zaletę. Wyszło dziwnie, ale doceniamy poczucie humoru!

najgorsze tatuaże sześciopak

Skoro już o brzuchach mowa (bo, jak widać, są one bardzo często celem tatuowania dziwacznych rzeczy), to nie sposób przejść obojętnie obok pana, który na swoim uwiecznił… dwa jaja i plaster bekonu.

najgorsze tatuaże jajka

Jeśli chodzi o sprawy nieco bardziej hardkorowe (i śmierdzące), jedna dziewczyna postanowiła wydziarać sobie nazwę najwidoczniej bliskiej sobie przypadłości. Chodzi konkretniej o biegunkę. Nie wiemy, czy tatuaż jest na pamiątkę, czy stanowi formę ostrzeżenia.

diarrhea tattoo

Zestawienie najgorszych tatuaży zakończmy takim, który wprawdzie budzi sprzeczne uczucia, ale ostatecznie chyba więcej jest tych pozytywnych – sutek Carlos.

sutek carlos

Aha, jeszcze jedno. Tej krowy nie da się odzobaczyć. No, to miłego dnia!

krowa

Zobacz także: Znaczenie i symbolika najpopularniejszych tatuaży

Znaczenie i symbolika najpopularniejszych tatuaży

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News