Monopoly wydało kolekcjonerską wersję gry z motywem „Stranger Things”

Opakowanie z grą Stranger Things

Jeśli jesteś fanem serialu Stranger Things, jest szansa, że podobnie jak główni bohaterowie, jesteś także fanem planszówek. Jeśli tak, to czytaj dalej.

Fakt, że Hasbro wydaje specjalne edycje swojej kultowej gry Monopoly nie jest nowością. Mieliśmy już Monopoly z motywem Przyjaciół, czy Millenialsów… Teraz przyszedł czas na specjalną, kolekcjonerską edycję dla fanów Stranger Things.

Zobacz również: Powstało Monopoly dla Millenialsów. Nie ma budynków, bo i tak ich na to nie stać

Plansza gry została zaprojektowana tak, by uszczęśliwić każdego fana kultowego już serialu Netfliksa. Środek planszy zawiera grafikę z głównymi bohaterami i kluczowymi dla gry miejscami, podobnie jak kolejne przystanki na obwodzie planszy. Standardowe pionki zostały zastąpione przedmiotami, takimi jak: kaseta magnetofonowa, kapelusz Hopper, czy walkie-talkie. Domy i hotele, to tutaj świecące w ciemności kryjówki i forty. Karty z kolei zostały zmienione na Karty ze świata Upside Down.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gra jest dostępna na razie w pre-orderze w cenie 50 dolarów.

 Plansza gry Monopoly Stranger Things Pionki z gry Monopoly Strager Things

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News