Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie

Dwa zdjęcia przedstawiające gignatyczny kostium leniwca

Czy czujecie czasami, że leniwiec jest Waszym zwierzęcym alter ego? W takim razie mamy dla Was coś, co idealnie będzie dopełniało Waszą drugą naturę.

Gigantyczny kostium leniwca to zasługa projektantki Karoline Hinz mieszkającej w Berlinie. Przyznajcie sami, kto z Was nie chciałby, chociaż na chwilę, zupełnie legalnie zostać leniwcem? Oto pełny opis produktu: trójpalczasty kostium leniwca zawiera oddzielnie całe ciało, rękawiczki z pazurami i oddzielnie głowę z twarzą leniwca. Oczy zostały wykonane ze szkła, pazury z przezroczystego materiału poliuretanowego.

Jeśli jesteście zainteresowani posiadaniem takiego cuda, wchodźcie na stronę autorki!

5 8 Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie 8 5 Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie 0 7 Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie 1 9 Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie 2 9 Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie 3 8 Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie 4 9 Leniwiec to Twoje alter ego? W takim razie, ten kostium został stworzony dla Ciebie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News