Mniej marudzenia, więcej życia: neena i klip do utworu „Answers”

Ten rok zdecydowanie należy do neeny: fantastycznie przyjęty występ podczas Spring Break Festival, publikacja piosenki i teledysku do Last Call, rozpoczęcie solowego koncertowania – naprawdę sporo się działo! Artystka jednak nie zwalnia tempa i prezentuje nowy teledysk.

Answers jest piosenką, która powstała jako ostatnia, tuż przed zakończeniem prac nad płytą Flipside. Opowiada o upływie czasu i o możliwości docenienia go, poznania życia, zamiast walczenia z nim. Jak mówi sama artystka: Ciągle gdzieś pędzimy, żałujemy niewykorzystanych szans, rozpamiętujemy, chowamy urazy, zamiast docenić to co mamy, celebrować chwilę. Właśnie o tym jest ta piosenka, o docenieniu chwil, z których składa się dany nam czas.

Czytaj również: Nina Karpińska, czyli neena – Zaufaj intuicji i rób swoje [WYWIAD]

Utwory do zbliżającego się wielkimi krokami debiutanckiego albumu Flipside powstały we współpracy z cenionym producentem muzycznym Bartoszem Dziedzicem. Po dwóch latach neena wraca w nowej, zaskakującej odsłonie muzycznej i z pewnością nie pozwoli żadnemu słuchaczowi pozostać obojętnym.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News