„Loop” to nowy krótkometrażowy film Pixara, który podbije wasze serca. Bohaterką jest dziewczynka ze spektrum autyzmu

Dwie animowane postaci

W ostatnich latach priorytetem branży rozrywkowej, a ściślej – kina, stało się skupianie uwagi widzów dookoła postaci, które wcześniej często były pomijane.

Nowy krótkometrażowy film Pixar zatytułowany Loop zostanie dodany na Disney+ już 10 stycznia 2020 roku. Pixar swoją nową produkcją przełamie wiele granic, a to za sprawą głównej bohaterki. Historia koncertuje się na losach niemówiącej dziewczynki ze spektrum autyzmu, która odbywa spływ kajakowy z dość rozmownym chłopcem. Aby ukończyć swoją podróż, będą musieli zrozumieć, jak inni doświadczają świata.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Loop jest częścią eksperymentalnego programu krótkometrażowego o nazwie Sparkshorts. Jak przyznał prezes Pixar Animation Studios, Jim Morris: Filmy Sparkshorts nie przypominają niczego, co do tej pory robiliśmy w Pixar, zapewniając możliwość uwolnienia potencjału poszczególnych artystów i ich twórczego podejścia do tworzenia filmów.

Nie wiemy, jak Wy, ale mimo braku dostępności Disney+ w Polsce, jesteśmy ciekawi tej produkcji!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News