Lekcja biznesu na kwietniowym GGC Fash&Tech

tłumy na spotkaniu w sali google polska

Kwietniowe GGC Fash&Tech poświęcone będzie budowaniu biznesów modowych w dobie nowych technologii. Organizator – GeekGoesChic – zaprasza do uczestnictwa osoby rozwijające lub chcące rozwijać swoją markę modową.

GGC Fash&Tech WAWA#12 business models odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 19:00 w siedzibie warszawskiego Google. Wydarzenie ma być okazją dla osób rozwijających lub chcących stworzyć własną markę modową do tego, aby dowiedzieć się, jak rozwinąć biznes. Prelegentami będą praktycy branży modowej oraz osoby mentorzy ze świata startupów, między innymi Agnieszka Skala i Monika Kapłan.

Organizator – GeekGoesChic.Co – oraz partnerzy – Allegro i Google zapraszają osoby zainteresowane uczestnictwem do wypełniania formularza, który znaleźć można na stronie wydarzenia na Facebooku. Zapisy trwają do 17 kwietnia.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

plakat wydarzenia geek goes chic

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola, autorkę nominowanego do WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

Nasza redakcja objęła patronat nad tym wydarzeniem – wiemy, że nie może was tam zabraknąć! Więcej info: facebook.com/events/1165676620109813.

 

 

tekst | materiały GGC

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News