Technosoul pres. EDIT SELECT

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Misja Technosoul trwa. Nasz miniony rok zmieniał się jak w kalejdoskopie: otwarcie wydawnictwa, poszerzenie rodziny, kolejny udany Up To Date Festival, sesja Boiler Room oraz dziesiątki wydarzeń, m.in. z udziałem Inigo Kennedy, Shifted, Abdulla Rashim, Ancient Methods czy IVVVO. Tym razem wracamy do Warszawy, by przedstawić Wam sylwetkę Edit Select – weterana sceny, którego wkład ciężko jest przecenić.
Mając na sercu nasze wspólne oczekiwania, zawsze staramy się o familijną atmosferę i odpowiednie warunki do przeżywania muzyki. Spodziewajcie się odpowiedniego soundsystemu, intymności parkietu, a także zaangażowania naszych artystów. Do usłyszenia!

MAIN FLOOR:
Edit Select (Prologue/Ostgut – Glasgow UK)
support by Technosoul:
Funfte StrasseMichał Wolski & Blazej Malinowski
Piotr Klejment
Essence
Dtekk
Gem

2ND FLOOR:
Chupax
Ciacho

Edit Select (Anthony Scott) to człowiek obecny na scenie brytyjskiego techno od przeszło dwóch dekad. W latach 90. nagrywał m.in. jako Percy X czy Mion, ale od 2007 roku Tony poświęcił się swojemu najmłodszemu alter ego. Jego produkcje i remixy ukazywały się nakładem licznych kultowych wytwórni (m.in. Music Man, Ostgut, Soma, CLR, Figure), a jego własny label jest platformą na której artysta współpracuje z najciekawszymi postaciami światowego techno (m.in. Mark Broom, Lucy czy Mike Parker). Niespełna rok temu ukazał się na rynku pierwszy pełny album Edit Select – „Phlox” – który sam w sobie jest wystarczającym powodem do zaproszenia artysty do Warszawy.

wjazd: 20 w przedsprzedaży (biletomat.pl) / 25 w dniu imprezy

www.technosoul.pl

www.soundcloud.com/technosoulpl

www.facebook.com/technosoulpl

ts 6 marca 2

Rate this post