Technosoul pres. EDIT SELECT

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Misja Technosoul trwa. Nasz miniony rok zmieniał się jak w kalejdoskopie: otwarcie wydawnictwa, poszerzenie rodziny, kolejny udany Up To Date Festival, sesja Boiler Room oraz dziesiątki wydarzeń, m.in. z udziałem Inigo Kennedy, Shifted, Abdulla Rashim, Ancient Methods czy IVVVO. Tym razem wracamy do Warszawy, by przedstawić Wam sylwetkę Edit Select – weterana sceny, którego wkład ciężko jest przecenić.
Mając na sercu nasze wspólne oczekiwania, zawsze staramy się o familijną atmosferę i odpowiednie warunki do przeżywania muzyki. Spodziewajcie się odpowiedniego soundsystemu, intymności parkietu, a także zaangażowania naszych artystów. Do usłyszenia!

MAIN FLOOR:
Edit Select (Prologue/Ostgut – Glasgow UK)
support by Technosoul:
Funfte StrasseMichał Wolski & Blazej Malinowski
Piotr Klejment
Essence
Dtekk
Gem

2ND FLOOR:
Chupax
Ciacho

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Edit Select (Anthony Scott) to człowiek obecny na scenie brytyjskiego techno od przeszło dwóch dekad. W latach 90. nagrywał m.in. jako Percy X czy Mion, ale od 2007 roku Tony poświęcił się swojemu najmłodszemu alter ego. Jego produkcje i remixy ukazywały się nakładem licznych kultowych wytwórni (m.in. Music Man, Ostgut, Soma, CLR, Figure), a jego własny label jest platformą na której artysta współpracuje z najciekawszymi postaciami światowego techno (m.in. Mark Broom, Lucy czy Mike Parker). Niespełna rok temu ukazał się na rynku pierwszy pełny album Edit Select – „Phlox” – który sam w sobie jest wystarczającym powodem do zaproszenia artysty do Warszawy.

wjazd: 20 w przedsprzedaży (biletomat.pl) / 25 w dniu imprezy

www.technosoul.pl

www.soundcloud.com/technosoulpl

www.facebook.com/technosoulpl

ts 6 marca 2

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News