Kto rządzi w lutym? GeekGoesChic!

Dwie kobiety, jedna siedzi przy laptopie, druga trzyma w dłoniach tablet

Bezapelacyjnie druga połowa lutego będzie stała pod znakiem mody, technologii i biznesu. GGC Fash&Tech szykują dwa eventy, których nie powinniście pominąć. Co, gdzie i do kiedy możecie się zapisać? Sprawdzajcie czym prędzej!

Dla niewtajemniczonych, wyjaśniamy, że inicjatywa GGC Fash&Tech zostałą zainicjowana przez Kasię Golę, autorkę bloga GeekGoesChic.Co, która zdobyła nominację do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska 2016, w kategorii Online. Jest to pierwsza tego typu cykliczna inicjatywa w Polsce, a jej celem jest stworzenie przestrzeni dialogu między branżą modową i nowymi technologiami. Po słowie wstępu przejdźmy do wydarzeń zaplanowanych na drugą połowę lutego.

Pierwszym z nich, są zbliżające się wielkimi krokami warsztaty biznesu modowego – GGC Fash&Tech Workshops: fashion business, organizowane przez GeekGoesChick w partnerstwie z Google oraz Idea Hub. Całość spotkania poprawdzi Kasia Gola z GGC oraz Monika Kapłan z Pink Cigarette. Jak będą wyglądały warsztaty? Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie tury, gdzie w małych grupach będą uczyć się ABC biznesu modowego, a także tego, jakie metody wykorzystywane w budowaniu startupów technologicznych mogą wykorzystać w rozwijaniu marki modowej. Warsztaty odbędą się już 22 lutego 2017 w godzinach 9:45-17:15 w Idea Hub przy ulicy Polnej 11 w Warszawie. UWAGA — zapisy kończą się dzisiaj — 16.02.2017, także nie zwlekajcie ani chwili! Klikajcie TUTAJ, aby przejść do formularza rejestracji. Po kliknięciu na poniższy plakat, zostaniecie przekierowani do oficjalnej strony wydarzenia na Facebooku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zdjęcia kobiet i mężczyzn siedzących przy komputerachCo dalej, co dalej? Dzień po warsztatach, czyli 23 lutego 2017, czeka nas wieczór startupów modowych GGC Fash&Tech, czyli GGC Fash&Tech Wawa #17: fashion startups. GeekGoesChic, w partnerstwie z Google i Campus Warsaw przybliżą nam tematykę branży modowej polskich startupów, których celem jest zrewolucjonizowanie rynku modowego. Co więcej, startupy na różnym etapie rozwoju będą miały szansę przedstawić swoje pomysły i produkty klientom, inwestorom oraz prasie modowej, w osobie mentorów i uczestników. Pitching night startupów modowych zacznie się o godzinie 19:00 w siedzibie Google Polska w Warszawie. Zapisy na spotkanie trwają do 19 lutego 2017, a maile z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia zostaną rozesłane dzień później, 20 lutego. Podobnie jak w przypadku warsztatów, TUTAJ umieszczamy link do formularza rejestracji. Strona wydarzenia dostępna po kliknięciu w poniższy plakat.

Zdjęcia z ludźmi

Mamy nadzieję, że widzimy się z wami zarówno 22 jak i 23 lutego!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News