Kto rządzi w lutym? GeekGoesChic!

Dwie kobiety, jedna siedzi przy laptopie, druga trzyma w dłoniach tablet

Bezapelacyjnie druga połowa lutego będzie stała pod znakiem mody, technologii i biznesu. GGC Fash&Tech szykują dwa eventy, których nie powinniście pominąć. Co, gdzie i do kiedy możecie się zapisać? Sprawdzajcie czym prędzej!

Dla niewtajemniczonych, wyjaśniamy, że inicjatywa GGC Fash&Tech zostałą zainicjowana przez Kasię Golę, autorkę bloga GeekGoesChic.Co, która zdobyła nominację do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska 2016, w kategorii Online. Jest to pierwsza tego typu cykliczna inicjatywa w Polsce, a jej celem jest stworzenie przestrzeni dialogu między branżą modową i nowymi technologiami. Po słowie wstępu przejdźmy do wydarzeń zaplanowanych na drugą połowę lutego.

Pierwszym z nich, są zbliżające się wielkimi krokami warsztaty biznesu modowego – GGC Fash&Tech Workshops: fashion business, organizowane przez GeekGoesChick w partnerstwie z Google oraz Idea Hub. Całość spotkania poprawdzi Kasia Gola z GGC oraz Monika Kapłan z Pink Cigarette. Jak będą wyglądały warsztaty? Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie tury, gdzie w małych grupach będą uczyć się ABC biznesu modowego, a także tego, jakie metody wykorzystywane w budowaniu startupów technologicznych mogą wykorzystać w rozwijaniu marki modowej. Warsztaty odbędą się już 22 lutego 2017 w godzinach 9:45-17:15 w Idea Hub przy ulicy Polnej 11 w Warszawie. UWAGA — zapisy kończą się dzisiaj — 16.02.2017, także nie zwlekajcie ani chwili! Klikajcie TUTAJ, aby przejść do formularza rejestracji. Po kliknięciu na poniższy plakat, zostaniecie przekierowani do oficjalnej strony wydarzenia na Facebooku.

Zdjęcia kobiet i mężczyzn siedzących przy komputerachCo dalej, co dalej? Dzień po warsztatach, czyli 23 lutego 2017, czeka nas wieczór startupów modowych GGC Fash&Tech, czyli GGC Fash&Tech Wawa #17: fashion startups. GeekGoesChic, w partnerstwie z Google i Campus Warsaw przybliżą nam tematykę branży modowej polskich startupów, których celem jest zrewolucjonizowanie rynku modowego. Co więcej, startupy na różnym etapie rozwoju będą miały szansę przedstawić swoje pomysły i produkty klientom, inwestorom oraz prasie modowej, w osobie mentorów i uczestników. Pitching night startupów modowych zacznie się o godzinie 19:00 w siedzibie Google Polska w Warszawie. Zapisy na spotkanie trwają do 19 lutego 2017, a maile z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia zostaną rozesłane dzień później, 20 lutego. Podobnie jak w przypadku warsztatów, TUTAJ umieszczamy link do formularza rejestracji. Strona wydarzenia dostępna po kliknięciu w poniższy plakat.

Zdjęcia z ludźmi

Mamy nadzieję, że widzimy się z wami zarówno 22 jak i 23 lutego!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News