GGC Fash&Tech wraca po wakacjach. Zapisy do niedzieli!

Ludzie na konferencji GGC

Nowy sezon to nowe spotkania z cyklu GGC Fash&Tech, podczas których branży modowej przybliżane są nowe technologie. Pierwsze w tym sezonie spotkanie odbędzie się 22 września w Warszawie i poświęcone będzie sprzedaży w branży modowej. Wydarzenie jest bezpłatne i może zapisać się na nie każdy, ale czas na to ma już tylko do niedzieli!

GGC Fash&Tech to inicjatywa, której misją jest przybliżenie przedstawicielom przemysłu modowego nowych technologii, a dzięki temu rozwój branży globalnie. Najbliższe spotkanie, zorganizowane w partnerstwie z Google i PayPal, odbędzie się 22 września 2016 roku o godzinie 19:00, w siedzibie Google przy Emilii Plater w Warszawie. Jego tematem przewodnim będzie „Fashion retail”. Prelegenci, między innymi Matt Komorowski – Dyrektor Zarządzający PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią, przybliżą uczestnikom sposoby rozwinięcia sprzedaży z wykorzystaniem nowych technologii.

Plakat GGC

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w GGC Fash&Tech powinny wypełnić formularz, na podstawie którego wybrani zostaną uczestnicy spotkania.

GGC Fash&Tech Wawa#15: FASHION RETAIL

*Kiedy: 22 września 2016 o 19:00

*Gdzie: Google Polska, Warsaw Financial Center, VII p., Emilii Plater 53, Warszawa

*Sala: TechTalk, 7 piętro

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1566154210358595/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News