Wiosna z GeekGoesChic Fash&Tech: Warszawa i Poznań

Zdjęcia sali z ludźmi siedzącymi na krzesłach

Powiedzenie, że „w marcu jak w garncu”, patrząc na aurę za oknem, zdecydowanie sprawdza się w tym roku. Jednak nie ma co się smucić, już 21 marca powitamy kalendarzową wiosnę, a raptem 2 dni odbędzie się kolejne, osiemnaste spotkanie GGC FASH&TECH WAWA. To jednak nie koniec. Idąc za kolejnym przysłowiem: „kwiecień, plecień”, na początku kwietnia GGC odwiedzą Poznań!

Dla niewtajemniczonych przypominamy, że pomysł na GGC Fash&Tech został zainicjowany przez Kasię Golę, autorkę bloga GeekGoesChic.Co, która zdobyła nominację do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska 2016, w kategorii Online. Jest to pierwsza tego typu cykliczna inicjatywa w Polsce, a jej celem jest stworzenie przestrzeni dialogu między branżą modową i nowymi technologiami.

Osiemnaste spotkanie GGC Fash&Tech odbędzie się już 23 marca 2017 roku w warszawskiej siedzibie Google. Jaki jest tym razem motyw przewodni? Spotkanie w całości będzie poświęcone tematyce marketingu w branży modowej. Jako prelegenci wystąpią: Arieta Prusak (Agencja Kreatywna Moxie, Quiosque), Sylwia Zdrowak (Allani) i Dominika Wrzesińska (GPoland Group). Partnerem całego Cyklu jest Google, zaś partnerem Wydarzenia — Allani.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W trakcie wieczoru dowiemy się o tym, jakich narzędzi prelegentki używają w codziennej pracy, jak rozwijają markę, z jakimi wyzwaniami się spotykają. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 19-22:00. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się przez formularz — spieszcie się, albowiem rejestracja trwa tylko do niedzieli! Link do formularza znajdziecie TUTAJ. Więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

GGC

Jednak jak już wspomnieliśmy, na tym nie koniec. Już 6 kwietnia w poznańskim Idea Hub przy ul. Małe Garbary 9 odbędą się warsztaty GGC Fash&Tech Workshops poświęcone rozwojowi biznesu modowego.

Spotkanie poprowadzi Kasia Gola (GeekGoesChic) i Ula Wiszowata (FashionBiznes.pl). W dwóch turach, w małych grupach projektanci będą uczyć się jak tworzyć markę modową w oparciu o metodologie startupów z Doliny Krzemowej oraz jak budować strategię współpracy z mediami oraz sprzedawać za granicą.

Radzimy się pospieszyć, bo zapisy na warsztaty trwają tylko do 2 kwietnia! Formularz zgłoszeniowy znajdziecie bezpośrednio TUTAJ. Więcej informacji, podobnie jak w przypadku warszawskiego spotkania, znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Plakat promujący warsztaty GeekGoesChic w Poznaniu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News