KRASS – droga do polskiego minimalizmu

Biegnący mężczyźni po schodach w kolekcji KRASS

Przedstawiamy KRASS – to rodzinna firma odzieżowa z Trójmiasta.  Zgodnie z ich filozofią – ubrania powinny być easy to wear. A co to oznacza? Każda kolekcja to minimalistyczne ubrania męskie o ograniczonej palecie barw, których dopasowanie staje się jedynie formalnością. KRASS stawia na jakość i ponadczasową formę.

KRASS – kwintesencja minimalizmu

Minimalizm polega na pozbywaniu się tego, co zbędne, pozostawiając tylko te rzeczy, które są najbardziej wartościowe. Stanowi on antytezę współczesnej narracji o konsumpcjonizmie – nie bez powodu. Na globalnym rynku, który chce, aby kupować coraz więcej i więcej, minimalizm mówi – Hej! Czy nie warto byłoby świadomie mieć mniej? Mniej zakupów, mniej wydanych pieniędzy, mniej stresu i zdecydowanie więcej czasu. A jak się w to zaangażować? Należy zacząć od swoich ubrań.

Mężczyzna siedzący na korcie tenisowym w kolekcji KRASS

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kolekcje KRASSwear

Mniej znaczy więcej – to mantra, którą warto się kierować na wiele sposobów. Trendy przychodzą i odchodzą, ale minimalistyczne, dobrze wykonane ubrania, nigdy nie wychodzą z mody i stają się ponadczasowym uzupełnieniem każdego stroju.

Siedzący mężczyźni na schodach w kolekcji KRASS

Sam minimalizm można traktować jako znak cichego wyrafinowania. Oczywiście, fanów ekstrawaganckich połączeń nie brakuje, a śmiałe wzory i kolory królują w garderobie niejednego z nas. Jednak kapsułowa, pełna prostych ubrań, szafa, broni sama siebie. Jeśli więc chcesz osiągnąć maksimum stylu, dzięki minimum elementów, nie szukaj dalej. KRASS to odpowiedź na poszukiwane prostych, niewymagających wysiłku ubrań.

Mężczyzna oparty o siatkę na boiskuw kolekcji KRASS

Funkcjonalne tkaniny, takie jak bawełna w połączeniu z elastanem, wspomagają codzienne ruchy i zapewniają największy komfort noszenia. Bez zbędnego brandingu, bez ukrytych tworzyw sztucznych i bez wygórowanych cen.

Droga do realizacji celów ma dla marki większą wartość niż cel sam w sobie. KRASS chce towarzyszyć w procesie, we wszystkich jego etapach i przystankach. Trening, praca, codzienność – to droga każdego z nas w poszukiwaniu balansu i komfortu.

KRASS T-shirt

To najbardziej uniwersalna część szafy, niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem casualowego stylu czy eleganckich połączeń. Dostępny w czterech odcieniach, pozwala na stworzenie bazy stylizacji. Subtelny branding na rękawie, pozostawia ślad po polskim pochodzeniu marki. Wykonany z polskiej bawełny (certyfikat Międzynarodowy Znak Bawełny) z dodatkiem elastanu, zapewnia idealne dopasowanie do każdej sylwetki.

Mężczyzna leżący na korcie tenisowym w kolekcji KRASS

KRASS bluza

To najbardziej klasyczna bluza wśród klasycznych bluz. Zapięcie na zamek, otwiera drogę do tworzenia bardziej nieoczekiwanych połączeń faktur i kolorów. Chociaż stonowanym T-shirtom pod bluzą mówimy stanowcze TAK. Kiedy ją nosić? Kiedy chcesz – na co dzień, na trening albo na spotkanie! Produkcja bluz mieści się w samym sercu Łodzi, gdzie używana jest oczywiście polska bawełna.

KRASS spodnie dresowe

Najwyższy czas przedstawić propozycje dołu od KRASS. Spodnie dresowe, podobnie jak reszta ubrań, wykonane są z polskiej bawełny z domieszką elastanu. Dzięki temu, są znacznie bardziej wytrzymałe, po praniu nie odkształcają się, a dodatkowo znacznie lepiej dopasowują się do kształtu bioder i nóg. Jednak, aby uniknąć kroku zwisającego do kostek, w pasie dresów znajduje się guma i sznurek wiązany od wewnętrznej strony.

Kolekcja Second Skin

To kolekcja ubrań, które jak żadne inne, dopasują się do kształtu Twojego ciała. Delikatna mieszanka pesu i elastanu to przepis na najwyższy komfort noszenia. T-shirt, szorty i longsleeve z kolekcji Second Skin, sprawdzą się w wielu warunkach – zarówno do biegania czy każdego innego sportu, jak i na bardziej wyszukane okazje.

Czarno-białe zdjęcie mężczyzny w szortach KRASS

Bohaterami kampanii są Gamou Fall i Paweł Pankowski ze Specto Models. Za koncept kreatywny i produkcję sesji odpowiada agencja Studio Create, a za obiektywem stanęła współpracująca z agencją Pola Sobuń.

Zobacz też: Najlepsze polskie agencje modelingowe 2022

Najlepsze polskie agencje modelingowe

Materiały: Studio Create

Autor: Anna Ciesielska / insta: ann.ciesielska

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News