Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę

Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę

Polska moda coraz częściej pojawia się u wielkich światowych gwiazd. Wciąż czytamy o kolejnych przykładach właśnie takich zdarzeń, gdzie celebryci, aktorzy czy muzycy z całego świata, pojawiają się na bardzo ważnych galach w kreacjach polskich projektantów.

Światowe gwiazdy w polskich ubraniach

Lista światowych gwiazd, które pojawiły się w ubraniach stworzonych przez polskich projektantów jest coraz dłuższa są na niej między innymi:

Kendall Jenner pokazała się w skórzanej marynarce, która jest dziełem marki The mannei, która od 2020 roku podbija butiki dla gwiazd. To marka stworzona przez projektantkę Sarę Boruc-Mannei.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę
https://www.instagram.com/p/CJefREcsHSS/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b4237a8a-0a6d-455a-8fc1-d154d1e5febd

Księżna Kate podczas swojej wizyty w 2017 roku wystąpiła w sukni projektu Gosi Baczyńskiej. To duży sukces tej polskiej projektantki znanej również z uczestnictwa w pokazach Prêt-à-porter Paris Fashion Week. W jej pokazach brały udział takie modelki jak Liz Jagger, Alek Wek oraz Helena Christiensen, a w jej kreacji prezentowała się również Halle Berry.

Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę
fot. East News

Paris Hilton znana głównie z tego, że jest „znana” również występowała w kreacjach polskich projektantów. Największe zainteresowanie wzbudziła sukienka projektu Evy Minge, w której Paris pokazała się podczas wizyty w Polsce w 2011 roku. W kreacjach Evy Minge występowały również takie znane osoby jak Ivanka Trump, Cheryl Cole, Kelly Rowland czy La Toya Jackson.

Hailey Bieber to tylko jedna z gwiazd, jakie doceniły projekty Magdy Butrym. Innymi celebrytami w jej kreacjach były Kim Kardashian, Dua Lipa, Lady Gaga, Kendall Jenner, Jennifer Lawrence, Jourdan Dunn, Taylor Hill, Gigi Hadid, Margot Robbie, Beyonce, Jennifer Lopez czy Karolina Kurkova. Obecnie jest to chyba najbardziej znana za granicą polska projektantka. Jej światowa kariera zaczęła się od przypadkowego spotkania z Kim Kardashian, która podeszła do niej w jednej z kawiarni w Paryżu, pytając skąd ma kreację w której była.

Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę
https://www.instagram.com/p/BrGN-5HhjAm/?utm_source=ig_embed&ig_rid=abe48d2f-b304-4bc0-8317-427259b82894
Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę
https://www.instagram.com/p/3MsdyngJRb/?utm_source=ig_embed&ig_rid=02b194bc-e228-4f17-8b21-9c3eb123b850

Wspominana już wcześniej Hailey Bieber, czyli żona Justina Biebera, pokazywała się także w czapkach projektu polskiej marki The Odder Side. To marka założona przez dwie polki Justynę Przygońską oraz Brygidę Handzelewicz-Wacławek.

Lady Gaga wystąpiła kiedyś w różowej błyszczącej kreacji, którą zaprojektował Krzysztof Stróżyna. Jest to polski projektant wykształcony w Londynie, tworzący kiedyś swoje kreacje jako Krystof Strozyna lub jako marka Krystof, a później Kreist! W ubraniach tej ostatniej wielokrotnie pokazywała się modelka Gigi Hadid.

Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę
Copyright @Instagram @kreistofficial

Miley Cyrus prezentowała się w ubraniach od polskiej marki LocalHeroes. To mająca już 10 lat marka streetwearowej odzieży tworzonej przez Aretę Szpurę oraz Karolinę Słotę. Oprócz Miley, ubrania od nich nosiły także takie gwiazdy jak Justin Bieber, Rihanna, Cara Delevingne.

Wielkie gwiazdy, które uwielbiają polską modę
Copyright @East News

Wśród wielu ubrań warto także wspomnieć o tak ważnej części stylizacji, jaką jest damska torebka. Tutaj też możemy się pochwalić światowymi sukcesami. W torebkach projektu Zofii Chylak widziano już bardzo wiele gwiazd światowego formatu, były to między innymi Felicity Jones, Edie Campbell, Donna Wallece, Alxa Chung, Caroline Winberg oraz Blanca Miro.

Czekamy na więcej takich pozytywnych informacji o sukcesach polskich projektantów. Dzisiaj świat jest jedną globalną wioską i nie ma problemu, aby działając w Polsce nie mieć klientów z całego świata. Współpraca z gwiazdami ze światowego topu, pozwala na błyskawiczną karierę w świecie mody i przy okazji na duże zyski. Zachęcamy zatem polskich projektantów i projektantki do takich działań.

Zobacz też: „pięćsetjedynki” – Levi’s 501 mają 150 lat

„pięćsetjedynki” – Levi’s 501 mają 150 lat

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News