Johnny Depp i Winona Ryder znów zagrają razem?

Johnny Depp i Winona Ryder

Na “Sok z żuka 2” fani czekają od dawna. Gwiazdy filmu, Winona Ryder i Michael Keaton już lata temu ogłosili, że bardzo chętnie zagraliby w sequelu. Za każdym razem okazuje się jednak że prace nad nim to tylko plotki. Według najnowszych z nich, w filmie miałby zagrać też Johnny Depp. On i Winona byli jedną z najsłynniejszych par lat 90. Czy to oznacza, ze Johnny Depp i Winona Ryder znów zagrają razem?

Sok z żuka, to mroczny film z 1988 roku wyreżyserowany przez Tima Burtona. Opowieść o młodym małżeństwie, które po tragicznej śmierci zostaje uwiezione jako duchy we własnym domu. Nowi właściciele domu chcą wprowadzić w nim zmiany, co nie podoba się duchom małżonków. Przywołują na pomoc natrętnego Beetlejuice’a i dają mu zadanie: ma wypłoszyć niechcianych lokatorów. Siedemnastoletnia Winona zagrała tam Lydie, córkę nowych mieszkańców. To była jedna z jej pierwszych dużych rol, które zrobiły z niej ikonę lat 90. Związek z Johnny’m Deppem dodatkowo podkręcił tę sławę.

Johnny Depp i Winona Ryder: love story

Są dwa rodzaje ludzi: fani związku Johnny’ego i Kate Moss oraz fani Johnny’ego i Winony Ryder. Johnny i Winona poznali się na premierze filmu w New York Theater w 1989 roku. On opisywał ten moment jako zakochanie od pierwszego wejrzenia. Od kiedy zaczęli się spotkać, byli nierozłączni. Johnny otwarcie mówił w wywiadach, że to własnie ona jest miłością jego życia. Wytatuował sobie na ramieniu “Winona Forever” bo był pewien, że spędzi z nią resztę życia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zerwali w 1993 roku. Podobno ojciec młodziutkiej wtedy aktorki nie zgodził się na ich małżeństwo. Po rozstaniu Winona wpadła w depresje, jednej nocy zasnęła z zapalonym papierosem i obudziła się w płomieniach. Johnny jeszcze długo po zerwaniu nie usunął tatuażu, a w wywiadach deklarował, że nie zrobi tego nigdy. Wymusiła to na nim dopiero jego następna dziewczyna Kate Moss. Wspólny przyjaciel Winony i Johnny’ego, Tim Burton u którego grali razem w filmie “Edward Nożycoręki” mówił:

Myślę, że Johnny nigdy nie kochał Kate Moss. Kocham Johnny’ego jako syna, nigdy potem już nie był taki sam. Wierzę, wiem, że on należy do Winony. Wielu ludzi mówiło im, że powinni po prostu porozmawiać. Nigdy tego nie komentują. Winona potrafiła go uspokoić. Nie tak jak jest z nim teraz, poza kontrolą. Czuję, że Johnny został aresztowany, bo Kate nie umiała powstrzymać go od bycia dzikim i wolnym. Winona umiała. Jednej nocy, kiedy Johnny był naprawdę pijany, krzyczał “Winona! Winona! Winona!” a obok była Kate. Strasznie się pokłócili. On był tak absolutnie zakochany w Winonie, nie umiał przyznać przez bardzo długi czas, że to naprawdę się skończyło.”

Nigdy więcej nie spotkali się na planie, a Johnny od tamtej pory wybierał już tylko partnerki, które w niczym nie przypominały jego wielkiej miłości.

Johnny Depp i Winona Ryder znów zagrają razem u Burtona?

Od premiery kultowego filmu Burtona “Sok z żuka” minęło już ponad 30 lat. Fani od dawna czekają na sequel. Niestety, do tej pory Burton dementował wszystkie plotki o rozpoczęciu prac nad nim. Tymczasem gwiazdy Beetlejuice — w tym Ryder i Michael Keaton wielokrotnie mówili w wywiadach, że chętnie zagraliby w drugiej części. W tym roku powodem do plotek jest fakt, że Keaton powraca do innej swojej roli sprzed lat: Batmana. Co ciekawe, w “Soku z żuka 2” miałby też zagrać Johnny Depp. Chociaż wydaje się to nieprawdopodobne na tle niedawnych kontrowersji z Deppem w roli głównej (głośny rozwód z Amber Heard), jego fani bardzo na to liczą. Być może Burton, uratowałby w ten sposób jednocześnie karierę Johnny’ego i wielką miłość?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News