Hunter to pies rasy Shiba Inu, który maluje obrazy i sprzedaje je w internecie

Pies malujący obrazy

5-letni Hunter rady Shiba Inu mieszka w Albercie w Kanadzie i w ostatnim czasie podbił internet swoimi abstrakcyjnymi obrazami.

Małżeństwo będące szczęśliwymi właścicielami Huntera to Kenny Au i Denise Lo. Bez zbędnych przechwałek stwierdzili, że Hunter to bardzo inteligentny pies, który uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Na co dzień Hunter układa puzzle, ćwiczy zwinność, a nawet sprząta po sobie zabawki.

Czytaj również: Jak się zachować, gdy przychodzi moment pożegnania z pupilem?

W ostatnim roku Lo wpadła na kolejny pomysł: nauczy psa malować. Wszystko zaczęło się od pustej ściany, którą para chciała czymś zapełnić. Przygotowali zestaw farb i maczając pędzel, podawali go Hunterowi. Efekt przerósł ich oczekiwania, a nowa umiejętność szybko stała się pracą dla czworonoga, na której zarabia nie tylko psie smakołyki, ale prawdziwe pieniądze.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gdy skończył malować naszą ścianę, chciał malować dalej. Chcieliśmy jednak nie poddawać się nadmiernemu entuzjazmowi Huntera, żeby nie znudził się zbyt szybko nową umiejętnością. Malowanie dołączyliśmy do jego codziennej rutyny i jak się okazało, pokochał swoją pracę, a dzięki malowaniu wydaje się spokojniejszy w ciągu dnia.

Para postanowiła założyć Hunterowi Instagram, gdzie na bieżąco dodawane są jego kolejne prace, a także sklep na Etsy, gdzie obrazy można zakupić.

https://www.instagram.com/p/BsZCa6PnY9l/

https://www.instagram.com/p/BsMGDTQn4WW/

https://www.instagram.com/p/BsD85rSnzwL/

https://www.instagram.com/p/Bra06ndH7kh/

https://www.instagram.com/p/Borv-1ynkQx/

https://www.instagram.com/p/Bkx-3rIn1uI/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News