Donald Glover jako młody Lando w „Gwiezdnych wojnach”

Gorączka „Gwiezdnych Wojen” wciąż trwa. Tym razem czekamy na rok 2018, kiedy to pojawi się nowy film. W nadchodzącej produkcji o Hansie Solo obok Aldena Ehrenreicha zagra Donald Glover, który wcieli się w rolę Lando Calrissiana. 

Niejeden fan „Gwiezdnych Wojen” zazdrości teraz Childish Gambino, czyli Davidowi Gloverowi – jego gwiezdna pasja została doceniona w najlepszy możliwy sposób. Znany z „Marsjanina” i „Community” aktor, raper i komik, który od lat jest fanem „Gwiezdnych Wojen”, zagra młodego Lando Calrissiana. Informacja o Gloverze w obsadzie najnowszej produkcji pojawiła się już na stronie Star Wars, podał ją także Lucasfilm. Prace nad filmem mają rozpocząć się na początku roku. 

Czarnoskóry chłopak na zdjęciu klasowym

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ciekawostką całej historii jest zamiłowanie Glovera do „Gwiezdnych Wojen”, które trwa od najmłodszych lat. Jego ojciec był fanem sagi, przez co i on zainteresował się kultową produkcją. W późniejszych latach, na szkolnym zdjęciu, pojawił się nawet w t-shircie z nadrukiem z serii. Jego oddanie sadze zostało docenione i w najbliższym czasie zmierzy się on z rolą młodego Lando, jeszcze sprzed okresu „Imperium kontratakuje”.

Oprócz Davida Glovera, w nowej produkcji jako Hans Solo zagra Alden Ehrenreich. Film, którego tytuł wciąż nie został ujawniony, w reżyserii Phila Lorda i Christophera Millera, będzie skupiony wokół postaci Hansa Solo i Lando Calrissiana. Poza filmem o Hansie Solo, Donalda Glovera zobaczymy w przyszłym roku w nowym „Spider-Manie”. My strasznie zazdrościmy roli i nie możemy się doczekać!

Tekst: Katarzyna Jaworska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News