Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów

Uruchomiony niedawno w USA serwis streamingowy Disney+ okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu pierwszych kilku dni na platformie zarejestrowało konta około 10 milionów użytkowników.

Jedno jest pewne – nikt z testujących obecnie nową platformę filmowo-serialową nie jest rozczarowany. W jednej z najbardziej oczekiwanych serii Disney+, czyli The Mandalorian, pojawił się właśnie drugi odcinek, a internet oszalał. Wszystko za sprawą postaci, którą śmiało, można nazwać małym Yodą.

Akcja The Mandalorian rozgrywa się we wszechświecie Gwiezdnych Wojen, a akcja toczy się natychmiast po zakończeniu Powrotu Jedi. Pojawienie się postaci Małego Yody dla wielu fanów jest prawdziwym punktem kulminacyjnym serialu. Wielu z nich ogłosiło, że w zasadzie nie mogą już żyć bez widoku tego uroczego malucha nieznanego gatunku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Co więcej, miłość ta nie dotyczy wyłącznie osób, które identyfikują się jako fani Star Wars. Wszyscy, bez względu na upodobania twierdzą jednogłośnie, że 50-letni niemowlak (pamiętajmy, że Yoga w momencie śmierci miał około 900 lat) jest po prostu nad wyraz uroczy.

Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów 4 Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów 2 Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News