Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów

Uruchomiony niedawno w USA serwis streamingowy Disney+ okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu pierwszych kilku dni na platformie zarejestrowało konta około 10 milionów użytkowników.

Jedno jest pewne – nikt z testujących obecnie nową platformę filmowo-serialową nie jest rozczarowany. W jednej z najbardziej oczekiwanych serii Disney+, czyli The Mandalorian, pojawił się właśnie drugi odcinek, a internet oszalał. Wszystko za sprawą postaci, którą śmiało, można nazwać małym Yodą.

Akcja The Mandalorian rozgrywa się we wszechświecie Gwiezdnych Wojen, a akcja toczy się natychmiast po zakończeniu Powrotu Jedi. Pojawienie się postaci Małego Yody dla wielu fanów jest prawdziwym punktem kulminacyjnym serialu. Wielu z nich ogłosiło, że w zasadzie nie mogą już żyć bez widoku tego uroczego malucha nieznanego gatunku.

Co więcej, miłość ta nie dotyczy wyłącznie osób, które identyfikują się jako fani Star Wars. Wszyscy, bez względu na upodobania twierdzą jednogłośnie, że 50-letni niemowlak (pamiętajmy, że Yoga w momencie śmierci miał około 900 lat) jest po prostu nad wyraz uroczy.

Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów 4 Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów 2 Dziecięca wersja Yody z serialu „The Mandalorian” podbiła serca internautów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News