Czy staliśmy się społeczeństwem żyjącym w wiecznym pędzie i zakłamaniu? Novika i Baasch prezentują utwór „Emotika”

Emotika to trzeci singiel z solowego albumu Noviki zatytułowanego Bez Cukru. To także drugi, po kawałku Słabości z gościnnym udziałem Buslava, damsko-męski duet.

Novika tym razem połączyła siły wokalne z wyjątkowym wokalistą i producentem muzycznym — Baaschem, a nad samym utworem wokalistka współpracowała ze swoim wieloletnim współpracownikiem — Agimem Dzeljilji.

Po gorąco przyjętym koncercie w warszawskim Spatifie Novika z zespołem wystąpi podczas festiwalu Spring Break w Poznaniu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BwIC5zSFyTL/

Teledysk do Emotiki możecie obejrzeć na górze strony. Za scenariusz i reżyserie odpowiada Urszula Morga, zdjęcia to dzieło Grzegorza Myjkowskiego, a montażem zajął się Bartosz Mikołajczyk.

Klip zrealizowany jest w kwadracie i składa się z nakładających się na siebie obrazów podkreślających tempo miejskiego życia. Emotika opowiada o zagubieniu w rozpędzonej rzeczywistości, podstawowych wartościach i ich różnej interpretacji, o powszechnym zakłamaniu.

Zobacz również:
Novika: Unikaj frustracji, nie rozpamiętuj, bierz na klatę, rób swoje [WYWIAD]
Każdy z czymś walczy, każdy ma „Słabości”. Novika prezentuje nowy singiel z gościnnym udziałem Buslava

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News