Coraz więcej ludzi wykupuje ubezpieczenie na wypadek porwania przez kosmitów

Statek kosmitów porywający samochód i człowieka

W dzisiejszych czasach niemądrym jest robienie czegokolwiek bez ubezpieczenia, szczególnie jeśli w grę wchodzi możliwość porwania przez kosmitów.

Agencja Świętego Wawrzyńca w Altamonte Springs na Florydzie, której właścicielem jest Mike St. Lawrence, wprowadziła nowy rodzaj ubezpieczeń. Częściowe lub kompleksowe ubezpieczenie od uprowadzeń przez przybyszów z innej planety. Firma oferuje także ubezpieczenia reinkarnacyjne, od uderzenia asteroidy, czy szturmowania Area 51, na wypadek, gdyby ktoś nie przeżył.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Polisa ubezpieczeniowa na wypadek porwania przez kosmitów dostępna jest w dwóch wersjach – papierowej (24,95 USD) lub elektronicznej (19,95 USD). Polisa obowiązuje dożywotnio i zapewnia wypłacenie 10 milionów dolarów, jeśli wbrew swojej woli znajdziecie się na statku z przybyszami z innej planety. Do tego dochodzi pakiet innych usług, jak ambulatoryjna opieka psychiatryczna, ochrona przed niedowiarkami i podwójna ochrona tożsamości.

Właściciel twierdzi, że sprzedał już około 6 tysięcy polis. Dodał, że polisy przeznaczone są przede wszystkim dla ludzi z poczuciem humoru. Jeśli chcielibyście się skusić, własną polisę możecie zakupić tutaj.

INSTANTSTORMY2018 Copy.pdf page 1 Coraz więcej ludzi wykupuje ubezpieczenie na wypadek porwania przez kosmitów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News