Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie?

Dwie ilustracje przedstawiające kieliszek wina i kieliszek z drinkiem

Poznajcie ilustratora, który w bezpośredni i brutalny sposób podsumowuje nasze upodobania alkoholowe. Co piliście w ostatni weekend? Przyznajcie się!

Chaz Hutton w swojej najnowszej serii ilustracji wziął pod lupę całą gamę koktajli, jednak, zamiast pokazać nam, jakie składniki do każdego z nich potrzebujemy, Hutton postanowił podsumować, co każdy z drinków mówi o osobie go pijącej.

Kochacie Aperol Spritz? W takim razie w 30% składacie się z Och, czuje się teraz jak prawdziwa Włoszka! a w 40% z Dobra, tak naprawdę podoba mi się tylko jego kolor. Pozostały skład to woda gazowana, czyli Dlaczego jest tu woda? Miłośnicy tego drinku zrozumieją te rozterki!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: Nowe badania: Czy i jakie alko pić, żeby szczęśliwie żyć?

1 3 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 2 5 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 3 4 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 4 2 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 5 2 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 6 3 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 7 2 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 8 1 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie? 0 2 Co Twój ulubiony drink mówi o Tobie?

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News